gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Ankarada düğün salonu arıyorum yardım

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

İlkbahara düğünüm olacak ve Ankarada oturuyorum.Bana tavsiye edebileceğiniz güzel bir düğün slonu varmı burda?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Grand Sokullu Düğün Salonu
    Altınsaray Düğün Salonu

Osman Temiz Mh.Ankara

Dikmen Düğün Salonu

Zümrüt Düğün Salonu

Ankara Çırağan Kristal Düğün Salonu

RIXOS GRAND ANKARA

Bilgi: Düğünleri sadece bir organizasyon olmaktan çıkararak hayatın en anlamlı ve unutulmaz gününe değer katan Rixos Grand Ankara, çiftlere 5 yıldızlı alternatifler sunuyor. Tüm detayların düşünüldüğü otelde geniş fuaye alanlarının kapıları zarif ve incelikli bir şekilde dekore edilmiş geniş ziyafet salonlarına açılıyor. Swaroski taşlarla bezeli avizelerin görkemli ışıkları altında gerçekleşen masalsı düğünler çiftlere mutluğun ilk gününü yaşatıyor.

Kapasite: Misafir kapasitesinin 30 kişiden 1000 kişiye kadar değiştiği 21 ziyafet alanında en son teknolojik donanımlar kullanılarak davetlilerin de keyifli anlar yaşamaları sağlanıyor.

Fiyat: Mekan, çiftlere, görkemli düğünlerin olmazsa olmazı özel menüler, özel olarak tasarlanan düğün pastası, salon süslemeleri, orkestra, balayı konaklaması ve Antalya'da bulunan Rixos otellerinden birinde unutulmaz bir balayı tatili ile kusursuz bir düğün paketi sunuyor.

3. zelihagungormus

zelihagungormus Forum Okuru

ben de ablamın düğünü için araştırmalara katıldım. ben de bir tavsiyede bulunacağım cünkü biz ankara konağı diye bir yerle görüşmeye gittik. hala inşaatı devam ediyor, önce emin olamadık haliyle yetişir mi yetişmez mi...şimdi ben ablama yardım etmeye karar verdim, kendimi resmen bu işe adadım, o yüzden bugün internetten arastırma yapacağım. fakat şunu söyleyim, benim ablam çok telaş yapıyor, cok heyecanlı, her seyi incik cıncık soruyor, stresli, ben daha bekarım ama bu gelin hali böyle mi olunuyor acaba merak ediyorum bi yandan fakat bizi çok güzel agırladılar, her soruya sabırla yanıt verdiler, bir bey bizimle ilgilendi, cok güleryüzlüler, bilmiyorum ablamla bas ettiler ya ben kendilerini takdir ettimyani diyecegim sanırım bu kısım da mühim, benim gibi arastırma halinde olanlar gidin bir degerlendirin derim,

Ankarada düğün salonu arıyorum yardım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ...Diğer Yarımızı Arıyoruz...

...Diğer Yarımızı Arıyoruz...

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. düğün salonu ve düğün mekanı seçerken dikkat etmeniz gerekenler

düğün salonu ve düğün mekanı seçerken dikkat etmeniz gerekenler

düğün mekanları forum düğün salonu sözleşmesi mete salonu deniz kenarında kadın erkek ayrı salonları Düğününüz için seçtiğiniz mekan, kişiliginize ilişkin en önemli ipucu. Bir kır düğünü mü istiyorsunuz,dünya evine deniz kokularıyla girmek mi yoksa sıcaklardan korkup havalandırma sistemine güvenebileceğiniz kapalı bir mekan mı; artık orası size kalmış.Her mekanın, çiftin beklentilerine göre...
  3. Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

Kuşuma İsim arıyorum yardım edin

kızıma isim arıyorum 2011 merhaba arkadaşlar; bildiğinizz gibi eşim bana doğum günümde süpriz yapmış hediye olarak muhabbet kuşu almıştı şimdi ona isim arıyorum daha yavru hadi bana yardım edin de bi isim koyayımmm ona :deli: ilk aklıma gelen cücükk oldu :D:D ama sonra vazgeçtim yanayakıla kızıma isim düşünüyorumm hadi yardımm edinnnnnnn:deli:
  4. oğluma isim arıyorum yardım lütfen

oğluma isim arıyorum yardım lütfen

2011 yılını geçip 2012 yılına gireceğimiz bu günlerde ben hamişliğimin son demlerini yaşıyorum. Oğluma isim arıyorum kızlar. Kuranda geçmesi benim için çok büyük anlam ifade etmiyor. Güzel ve akılda kalıcı anlamlı bir isim arıyorum. Bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum. Haa erkek olduğu için ismini ben koyacağım kız olsaydı kızıma isim aramayacaktım onu babası...
  5. ankarada rahim filmi çektirenler!!! yardım lütfen!!!

ankarada rahim filmi çektirenler!!! yardım lütfen!!!

kızlar doktorum rahim filmi çekelim dedi ama hastane özel olduğu için 350 tl istediler.devlet hastanesinde ücretsiz çekiyorlar.kafam çok karıştı :S önerisi olan var mı? yardım edin lütfen...

Sayfayı Paylaş