gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ankarada elektrik kesilecek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Elektrik kesilecek bölgedeki melekler bilginiz olsun canlarım. Dağıtım şebekelerinde planlanan yıllık periyodik işletme, hat bakım, onarım ve tesis çalışmaları nedeniyle Ankara'nın bazı yerlerinde elektrik kesintisi uygulanacak.

Başkent Elektrik Dağıtım A.Ş'den yapılan açıklamaya göre, 1 Ocak 2010 Cuma günü, ''Sincan'daki Ahi Evran Mahallesi, Derviş, Denizaltı, Denizatı, Diyet, Dergah sokakları ile Sincan Adliyesi ek binası, Durukan Şekerleme, Sincan Plastik ve Tapeten Fabrikalarına'' 10.00-15.00 saatleri arasında elektrik verilmeyecek.

Ankarada elektrik kesilecek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Elektrik Çarpması

Elektrik Çarpması

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpmasi 220 volt çarpması çarptığını görmek görmek ELEKTRİK İNSANI NASIL ÇARPAR İnsanların elektriğe çarpılmaları onun bir iletkeni haline gelmelerinden oluyor. Sıvılar iyi iletkendirler, yani elektriği iyi iletirler. Vücudumuzu içi sıvı dolu bir kap olarak düşünürsek, bütün koruma görevi derimize kalıyor. O da vücudumuzun her tarafında aynı...
  2. Elektrik..

Elektrik..

rüyada elektrik çarpması rüyada elektrik çarpması ne demek çarpmak Hayatınızda birtakım ani değişiklikler sizin aleyhinize olacak. Eğer sizi rüyada elektrik çarpıyorsa, hayatınızın tehlikede olduğu anlamına gelir.Büyük bir güç olarak yorumlanır
  3. Elektrİk

Elektrİk

-senden elektrik alamiyorum -ben pil degilim! -senden elektrik alamiyorum kamil -yok oyle bele$e! -senden elektrik alamıyorum ilhan -başka birsey vereyim? -senden elektrik alamiyorum -kac gundur ugrasiyoruz burda, fisi prize bi taktirmadinki yavrum - senden elektrik alamıyorum... - çok zorlama, carpılacaksın... -senden elektrik alamiyorum -bi saniye izin ver? ben simdi duygularimi...
  4. Elektrik tesisatı:

Elektrik tesisatı:

Elektrik tesisatı: Elektrik topraklama prizlerinin ve sigortalarının mutfaktaki su tesisatından en az 15 cm. uzakta olması gerekir. Böylece herhangi bir su sızıntısında tatsız bir elektrik kazası ile karşılaşılmaz.
  5. elektrik fatura

elektrik fatura

iyi gunler 60 70tl arası gelen elektrik faturam bu ay 175 tl geldi. dilekce yazdık cevap gelmedi nasıl bi yol izlemeliyim tesekkurler

Sayfayı Paylaş