gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ankara'da 'genç kızları tuzaga düşüren 4 kişi tutuklandı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ankara'nın Gölbaşı ilçesinde ''genç kızları tuzaga düşürerek, zorla alıkoydukları ve erkeklere pazarladıkları iddiasıyla'' 4 kişi tutuklandı. Gölbaşı'na bağlı Yurtbey Mahallesi'nde Z.Y. (23) isimli kadın, bir eve kapatılarak zorla alıkonulduğu ve tecavüze ugradığı iddiasıyla Gölbaşı Polis Karakolu'na başvurdu.

Z.Y'nin ifadesiyle bir eve gerçekleştirilen operasyonda, evdeki 11 kişi gözaltına alındı.

Mahkemeye sevk edilen şüphelilerden daha önce sabıkaları oldukları ögrenilen Gökhan Ö. (21), Ferhat G. (20), Metin O. (19) ve Zekai Ş. (20) çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı.

internethaber.com

Ankara'da 'genç kızları tuzaga düşüren 4 kişi tutuklandı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. PKK'ya destek sağlayan 2 kişi tutuklandı

PKK'ya destek sağlayan 2 kişi tutuklandı

PKK'ya destek sağlayan 2 kişi tutuklandı Şırnak'ın Cizre ilçesinde, terör örgütü PKK'ya yardım ettikleri ve lojistik destek sağladıkları iddiasıyla gözaltına alınan 3 kişiden 2'si tutuklandı. Güvenlik güçlerince Cudi Mahallesi'nde 2 ayrı eve düzenlenen operasyonda, terör örgütü PKK'ya yardım ettikleri ve lojistik destek sağladıkları iddiasıyla Besna Özer, İsmail Özer ve Beşir Özer gözaltına...
  2. 4 kişi& 1 köprü

4 kişi& 1 köprü

Çeşitli yaşlardan 4 arkadaş Bir gece vakti bir köprüden geçecekler. 1. 10 dakikada 2. 5 dakikada 3. 2 dakikada 4. 1 dakikada geçebilmektedir. Ellerinde sadece 1 fener var ve köprüden aynı anda en fazla 2 kişi geçebilir. Bu insanları karşı tarafa geçerin ama toplam 17 dakikada
  3. 6 kişinin katil zanlısı tutuklandı

6 kişinin katil zanlısı tutuklandı

İstanbul ve Trabzon'da 6 kişiyi öldürdüğü, 1 kişiyi de yaraladığı iddiasıyla yakalanan Eyüp Terzi, tutuklandı. İstanbul Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliğindeki işlemleri tamamlanan Eyüp Terzi, Fatih Adliyesine sevk edildi. Burada mahkemeye çıkarılan Terzi, tutuklanarak cezaevine gönderildi. Eyüp Terzi, Trabzon'un Çaykara ilçesinde 11 Ağustos 2007'de, kayınbabası Muzaffer Gargar,...
  4. Tuncay Özkanında aralarında bulunduğu 6 kişi tutuklandı

Tuncay Özkanında aralarında bulunduğu 6 kişi tutuklandı

Ergenekon soruşturması kapsamında sorgulanan Tuncay Özkan'ında aralarında bulunduğu 6 kişi tutuklandı. 'Ergenekon' soruşturması kapsamında gözaltına alınan gazeteci Tuncay Özkan, eski İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürü Adil Serdar Saçan ve eski Esenyurt Belediye Başkanı Gürbüz Çapan'ın da aralarında bulunduğu 6 kişi tutuklandı. Beşiktaş'taki İstanbul Adliyesinde,...
  5. Ankara'da Kız Yurdu?

Ankara'da Kız Yurdu?

arkadaşlar gazi mimarlık'a yakın bildiğiniz yurt var mı? evden ayrıldım kızlarla kavga gürültü.. bi daha da eve çıkmak istemiyorum, tek kişilik odası olan kahvaltısı akşam yemeği güzel çıkan bi yurt biliyor musunuz?

Sayfayı Paylaş