gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ankara'da hangi yollar kapalı?

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Obama'nın Türkiye ziyaretinin Ankara bölümüyle ilgili geniş trafik ve güvenlik önlemleri alındı. Ankara Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, ABD Başkanı Obama'nın Ankara ziyaretiyle ilgili güvenlik tedbirleri çerçevesinde, 6 Nisan Pazartesi günü il merkezi üzerinde polis ve askeri hava araçları haricinde tüm sivil havacılık kurumlarına ait hava araçlarına uçuş yasağı getirildi.
    Ayrıca 5 Nisan Pazar ve 6 Nisan Pazartesi günleri çeşitli saatlerde bazı güzergahlar tek taraflı olarak konuk başkanın geçişlerinde kısa süreli trafiğe kapatılacak.

5 Nisan 2009 Pazar günü saat 18.00'den itibaren Esenboğa Havalimanı yolu, Çevre Yolu Doğukent Caddesi, Kahire Caddesi, Simon Bolivar Caddesi, Çankaya Caddesi, İran Caddesi, Turan Emeksiz Sokak, Tahran Caddesi, Arjantin Caddesi, Boğaz Sokak, Noktalı Sokak ile kavşaklara bağlı sokak ve cadde çıkışları, Esenboğa Havalimanı yolu, İrfan Baştuğ Caddesi, Çankarı Caddesi ve bu caddelere çıkan sokaklar, Atatürk Bulvarı'nın Ulus kavşağı ile Çankaya Caddesi arasında kalan bölümü, bağlı sokak ve cadde çıkışları, Obama'nın konvoyunun geçişinin tamamlanmasına kadar trafiğe kapanacak.

PAZARTESİ GÜNÜ KAPANACAK YOLLAR

Obama'nın temaslarını yapacağı 6 Nisan 2009 Pazartesi günü ise saat 08.00'den itibaren geçişin tamamlanacağı saate kadar Tahran Caddesi, Arjantin Caddesi, Noktalı Sokak, Boğaz Sokak, İran Caddesi, Çankaya Caddesi Cinnah Caddesi, Atatürk Bulvarı'nın Kızılay Kavşağı ile Çankaya Caddesi arasında kalan bölümü, İnönü Bulvarı'nın Kara Kuvvetleri Komutanlığı Kavşağı ile Atatürk Bulvarı arasında kalan bölümü, Mareşal Fevzi Çakmak Caddesi, Akdeniz Caddesi, Gençlik Caddesi'nin Akdeniz Caddesi, Turgut Reis Caddesi ve Anıt Caddesi arasında kalan bölümü, Vekaletler Caddesi, Yahya Galip Caddesi, Milli Müdafaa Caddesi arasındaki kavşağa bağlı sokak ve cadde çıkışları araçlara kapalı tutulacak.

Aynı gün saat 15.00'ten itibaren yine geçişin tamamlanacağı süreye kadar Atatürk Bulvarı'nın Kızılay Kavşağı ile Çankaya Caddesi arasında kalan bölümü, bağlı sokak ve cadde çıkışları, Çankaya Caddesi, Simon Bolivar Caddesi, Kahire Caddesi, Doğukent Caddesi, Çevre yolu, Esenboğa Havalimanı yolu ile kavşaklara bağlı sokak ve cadde çıkışları, İnönü Bulvarı'nın Akay Kavşağı ile Balgat Köprü arasında kalan bölümü bağlı sokak ve cadde çıkışları, Konya yolunun Balgat Köprü ve Migros (Ankamall) arasında kalan bölümü bağlı sokak ve cadde çıkışları, Samsun yolunun 1011 kavşağı ile Aydınlıkevler kavşağı arasında kalan bölümü bağlı sokak ve cadde çıkışları, Çankırı Caddesi, İrfan Baştuğ Caddesi ve bu caddelere çıkan sokak, cadde çıkışı ile Esenboğa Havalimanı yoluna çıkan sokak ve cadde çıkışları trafiğe kapatılacak.

Noktalı Sokak, Boğaz Sokak, Arjantin Caddesi, İran Caddesi'ne gelen araçlar, Sheraton Oteli istikametine dönüş yapamayacaklar. Noktalı Sokak, Boğaz Sokak sakinleri, bu günlerde araçlarını Sheraton Oteli önüne park edemeyecekler.

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Ankara'da hangi yollar kapalı?
    Paylaşım için sağol adminim bugün dışarı çıkılmaz :(

Ankara'da hangi yollar kapalı? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tiyatro Treni, Ankara'dan yola çıktı...

Tiyatro Treni, Ankara'dan yola çıktı...

''Devlet Tiyatroları, demiryolları ile sanat taşıyor'' sloganı ışığında oluşturulan, ''tiyatro treni'' yola çıktı. Tren, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay, TCDD Genel Müdürü Süleyman Karaman ve Devlet Tiyatroları Genel Müdürü Lemi Bilgin tarafından Ankara Garı'ndan uğurlandı. Tiyatro sanatçılarının, ''Şenola Düğün'' türküsü eşliğinde çektiği halayın ardından yola çıkan tren, 5...
  2. Kartal'da yarın bazı yollar trafiğe kapalı

Kartal'da yarın bazı yollar trafiğe kapalı

Kartal'da yarın düzenlenecek miting dolayısıyla bazı yollar trafiğe kapatılacak. İstanbul Emniyet Müdürlüğünden yapılan yazılı açıklamaya göre, Kartal Meydanı'nda, Tuzla tersanelerindeki ölümleri protesto amacıyla yarın saat 15.00'de başlayacak miting sona erene kadar kontrollü olarak araç trafiğine kapalı tutulacak olan yollar şöyle: “Kartal Sahil Yolu'ndan Hükümet Konağı yönüne giden...
  3. kimi çağırdıysam kapalıdır seslerinin yolu

kimi çağırdıysam kapalıdır seslerinin yolu

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  4. İstanbul'da bu yollar bugün kapalı

İstanbul'da bu yollar bugün kapalı

İstanbul'da Nevruz kutlamaları dolayısıyla bazı cadde, sokak ve noktalar araç trafiğine kapatılacak. İstanbul Emniyet Müdürlüğü'nden yapılan yazılı açıklamada, Zeytinburnu Kazlıçeşme Meydanı'nda yapılacak etkinlik nedeniyle saat 08.00'den itibaren, gerektiğinde bazı cadde, sokak ve noktaların araç trafiğine kapatılacağı bildirildi. Buna göre, Onuncu Yıl Caddesi (Sahil kuzey güney...
  5. Biliyorum sana giden yollar kapalı

Biliyorum sana giden yollar kapalı

sana giden yollar kapalı biliyorum sana giden yollar kapalı gelen bütün gelen çıkan * * * * * * * * * * * * * BİLİYORUM SANA GİDEN Biliyorum sana giden yollar kapalı, Üstelik sen de hiç bir zaman sevmedin beni. Ne kadar yakındın ve arada uçurum; İnsanlar, evler, aramızda duvarlar gibi. Uyandım uyandım, hep seni düşündüm, Yalnız seni, yalnız senin gözlerini. Sen Bayan Nihayet, sen...

Sayfayı Paylaş