gebe
  1. benansss

benansss Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    1

Ankara'da Kız Yurdu?

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında benansss tarafından paylaşıldı.

arkadaşlar gazi mimarlık'a yakın bildiğiniz yurt var mı? evden ayrıldım kızlarla kavga gürültü.. bi daha da eve çıkmak istemiyorum, tek kişilik odası olan kahvaltısı akşam yemeği güzel çıkan bi yurt biliyor musunuz?

meriylynn bunu beğendi.
  2. mels321

mels321 Forum Okuru

maltepe tandoğan taraflarını bilmiyorum ama gazi kimya mühendisliğinden bi arkadaşım necatibey'deki zahide hanım yurdunda kalıyor 2 yıldır falan.yemekleri de bildiğim kadarıyla iyi çünkü akşam yemeğine davet ettiğimde ben yurtta yiyeyim çay içmeye gelirim falan diyodu :)))

meriylynn bunu beğendi.
  3. meriylynn

meriylynn Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kesinlikle tavsiye ediyorum Zahide Hanim kiz yurdunu .Herseyiyle tek gecerim hic pisman olmayacaksiniz.Dogru bir secim,Ben mezun olana kadar orda kaldim hatta mezun olduktan sonra bile.Hic eve cikma geregi duymadim.Siddetle tavsiye ederimmmm.Butun yakinlarima arkadaslarima yakin aile dostlarima herkese tavsiye ediyorum.Eger sorun olursa lutfen sizde tavsiye edin.Hatta benim boyle paylasacagim bildiginiz bir yer var mi?Insanlar bu surecte cok tedirgin ve caresiz oluyor.O yuzden yardim etmeyi cok isterim.

Ankara'da Kız Yurdu? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Adalar Kız Öğrenci Yurdu

Adalar Kız Öğrenci Yurdu

İlçe: Merkez Adres: İstiklal Mahallesi Şirin Sokak No:28...
  2. Bolak Kız Öğrenci Yurdu

Bolak Kız Öğrenci Yurdu

bolak yüksek öğretim kız öğrenci yurdu bolak yüksek öğr kiz öğrenci yurdu öğretim kiz kız İlçe: Bahçelievler Adres:...
  3. Elif Kız Yurdu

Elif Kız Yurdu

baza için korkuluk baza korkuluğu korkuluklu portatif yatak korkuluğu korkulukları Adres: Muslihittin Mahallesi Ataç Sokak no:11 48000 Merkez / MUĞLA TEL: 0 (252) 212 83 66 - 214 87 01 - 213 03 57 - 212 58 67 - 212 30 69 FAX: 0 (252) 212 55 46 e-mail: [email protected] Ülkemizin çağdaş, düşünen, çözüm üretebilen Atatürk ilkelerine bağlı genç ve dinamik beyinlere ihtiyacı var. Bunu...
  4. Kaleli Kız Öğrenci Yurdu

Kaleli Kız Öğrenci Yurdu

kaleli kız yurdu çorum devlet yurdu Çorum'da otel konforunda yurt Huzurlu güvenli bir yurt ortamı İnönü Cad.Otel Anitta Karşısı No:9 ÇORUM Tel 0364 212 89 89 - 212 89 80
  5. Antalya kız öğrenci yurdu

Antalya kız öğrenci yurdu

Özel Antalya Kız Öğrenci Yurdu Antalya / Konyaaltın'da hizmet veren ilk Yüksek Öğrenim Kız Öğrenci Yurdudur. Yurdumuz faaliyetine ilk kez 2009 – 2010 eğitim döneminde başlamış olup; Siz öğrencilerimizin huzur ve güven içerisinde başarılarla dolu bir eğitim sezonu geçirmeniz öncelikli hedefimizdir. Odalarımız...

Sayfayı Paylaş