gebe
  1. aSqimSin

aSqimSin Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Ankara'da 'organik' pazar açıldı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında aSqimSin tarafından paylaşıldı.

hamile pazarı ankarada organik pazar ankara organik pazar yeri Ankara'nın Tamamıyla Organik Ürünler Satan İlk Pazarı Ayrancı'da Çankaya Belediyesi Trafından Açıldı. Pazar Günleri Müşterilerine Hizmet Verecek Olan Pazarda, Çeşitli İllerden Getirilen ve Yetiştirilme Süreçlerinde Herhangi Bir Kimyasal Madde Kullanılmayan Tarım Ürünleri ile Organik Pamuktan Üretilen Tekstil Ürünleri Yer Alıyor.
    Ankara'nın tamamıyla organik ürünler satan ilk pazarı Ayrancı'da Çankaya Belediyesi trafından açıldı. Pazar günleri müşterilerine hizmet verecek olan pazarda, çeşitli illerden getirilen ve yetiştirilme süreçlerinde herhangi bir kimyasal madde kullanılmayan tarım ürünleri ile organik pamuktan üretilen tekstil ürünleri yer alıyor.
    Organik pazarın açılışını Çankaya Belediye Başkanı Muzaffer Eryılmaz yaptı. Muzaffer Eryılmaz, tüm Ankaralıları Ayrancı Pazarı'na davet etti. Siyasette olduğu gibi tarım ürünlerinde de kirlilik olduğunu söyleyen Eryılmaz, "Çankaya Belediyesi olarak yurttaşların sağlığı bizler için vazgeçilmez önemde ve değerdedir. Sağlığı korumanın en önemli yolu ise sağlıklı gıdaların tüketimidir. Biz şimdi bu koşulları halkımıza sağlıyoruz" dedi.
    Pazarda organik tekstil ürünleri satışı yapan Melda Şerefoğlu, organik giysilerin faydalı olduğunu, insan sağlığını tehdit etmediğini, insan sağlığı açısından son derece yararlı olduğunu söyledi.

haberler.com

2. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.224
    Ödül Puanları:
    113
    Cevap: Ankara'da 'organik' pazar açıldı
    paylaşımın için teşekkürler canım

Ankara'da 'organik' pazar açıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Pazar

Pazar

Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir. Rüyada pazarda olmak, insanlarla ilişkileriniz gelişecek ve bu durum işlerinizin de iyi gitmesine neden olacak demektir. Gün olarak Pazar, kişinin sevinç alacağına işaret eder. Veya bu gün ile ilgili birşey olacak demektir.Rüyada bir mahalle pazarinda bulundugunuzu ve...
  2. Organik Sendromlar

Organik Sendromlar

Organik beyin reaksiyonlarının en yaygın belirtileri, yetişkinde hafıza bozukluğu, oryantasyon bozukluğu ve zekâ yeteneği kaybı, bebek ve çocukta da zekâ gelişiminin duraklamasıdır. Lokal hasardaysa, spesifik olarak bazı yeteneklerin zarar görmesi sonucunda örneğin konuşma, oryantasyon, vb. yetenekler kayba uğrar. Organik beyin reaksiyonlarının genel etkenleri şunlardır: 1. Konküsyon,...
  3. Organikle Güzelleşin

Organikle Güzelleşin

Güzelleşirken sağlığınızdan olmayın. Şimdi moda sağlıklı güzelleşmek oldu. Prens Charles, Angelina Jolie, Hillary Clinton... Hepsinin ortak bir noktası var. O da organik ürünlere duydukları ilgi... Organik gıdanın yanısıra giyim, kozmetik ve kişisel bakımları için de organik hammaddelerden üretilen ve kimyasalı en aza indirgenmiş organik sertifikalı ürünlerden başkasını kullanmıyor;...
  4. Peri pazarı açılımı nasıl yapılır?

Peri pazarı açılımı nasıl yapılır?

Peri tarotunu anlatırken açılımlardan birinin Peri Pazarı olduğunu yazmıştım.. İşte burada bu açılımı nasıl yapacağınızı anlatmaya çalışacağım.. Peri pazarı açılımı: Bu açılım genel değerlendirmeler için kullanılabilecek bereketli bir açılımdır. Özel soruların yanıtlanmasındada kullanılabilir. Öncelikle kartları güzelce karıp, masanın ortasına desteyi koyun.. Açılımı isteyen...
  5. Ankara'dan Merhaba

Ankara'dan Merhaba

Merhaba kızlar; Ben Ankara'dan Rüya. 29 yaşındayım, 10 aylık evliyim. Bir futbol kulübünde yöneticilik yapıyorum. Henüz çocuklular kervanına katılmadım. Belki bana bir hayır duanız vardır, varsa alırım:) Hepinize iyi günler iyi sohbetler dilerim.

Sayfayı Paylaş