gebe
  1. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0

ankarada rahim filmi çektirenler!!! yardım lütfen!!!

Konu, 'Gebelik' kısmında AySn87 tarafından paylaşıldı.

kızlar doktorum rahim filmi çekelim dedi ama hastane özel olduğu için 350 tl istediler.devlet hastanesinde ücretsiz çekiyorlar.kafam çok karıştı :S önerisi olan var mı? yardım edin lütfen...

2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    ben antaladayım özelde cektirdim 4 ay önce 200 normale cekiyolar 250 ye anestezili cekiyolar devlette cekmiyolar diye duydum ben doğprumu bilmiyorum ama

3. cancağzım

cancağzım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    canım bende kasım da çektirdim ,,250 ye çektirdim tarsus da..ama inan özel de olmasının tek avantajı doktorun çok ilgili ve çok iyi davranıyor.devlet hastahanesi nasıl bilemem ama ben çok memnun kaldım...hem hsg işlemini kendi yaptı.sanırım devlette röntgen çeken kişi yapıyormuşş,doktor daha çok özverili davranıyor..

4. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    devlet hastanesinde çekiolar cnm az önce sordum herangi bi ücrette almıyorlar,bazı foruları okudum ankara zübeyde hanımda çektirenler var doğum hastanesi memnun kalmışlar ama yine de tedirgin oluorum.kimi çok zor dio kimi çk kolay :S

5. mrs m.

mrs m. Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    63
    Ben çağ hastanesinde dr erol bayraktara gitmiştim. onun anlaşmalı olduğu radyoloji merkezi var. beni oraya göndermişti ve kendisi gelip bizzat filmi çekmişti. 400 tl idi galiba. ya da 350 net hatırlayamadım. fakat dr la konuşunca galiba indirim yaptırabiliyormuş. bizde çektirdikten sonra öğrendik.
    devlet hastanelerinde çekiliyor mu bilmiyorum ama güvenli bir yerde olması şart. ben sorun yaşamamıştım. kolay gelsin.

6. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    703
    Ödül Puanları:
    113
    aysn cektir bence cnm imkanın varsa cünkü cok faydalı olduğunu söylüyorlar benim dr da öle demişti ilk 6 ayda hamiş kalma olasılığın artıyo

7. AySn87

AySn87 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    30
    Ödül Puanları:
    0
    lavişim çektirmeyi bende düşünüorum da istedikleri fiyat su an benim için fazla,devlette çektirsem die düşünüorum bu seferde karar veremiyorum,kafam karışık yani :S

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Daha önce bir görüntüleme merkezinde hsg çektirdim çok canım yandı o yüzden bu defa çok iyi araştırmalıyım dedim ve Geçen haftamı hep hsg yi nerede çektirsem diye araştırarak geçirdim iyice araştırdıktan sonra hem fiyat olarak hem teknoloji olarak Rayotom&Radyomar görüntüleme merkezinin iyi olduğuna karar verdim ve iyikide Radyotomu tercih etmişim çok memnun kaldım sanki Hsg degilde bildigin jinekolog muayensiydi sanki... fiyat 370 tl sonuca gelirsek çok şükür kötü birşey çıkmadı sadece selviksde küçük bir polip var onunda hamilelikle alakası yok dediler...

9. beyaz kedi

beyaz kedi Forum Okuru

bende dün devlet hastanesinde hsg çekildim hsg mi op.dr çekti içeriye girmeden 1 saat önce ağrı kesici içtim ve çok cesaretli bir şekilde odaya girdim işlem 15-20 dk sürdü İnanılmaz derecede acı çektim ve netteki çok basit yazılarına inanmamam gerektiğini ateşin düştüğü yeri yaktığını daha ilk saniyeden anladım çok korkunç birşeydi işlem ilerledikçe tansiyonum ya çıktı ya düştü başım dönmeye başladı çok ama çok zordu ben çok şiddetli adet sancısı çeken biri olarak bu acıya dayanılmaz diyorum allah yardımcısı olsun çektireceklerin ben 20 yaşında 1 yıllık evliyim çocugum yok kimseyi korkutmak için söylemiyorum dr çekilecek dediyse mecburen çekilecek kimse bunu keyfinden yaptırmıyo dayanılmaz acı çekmeme rağmen kendimi kasmamaya çalıştım tek iyi tarafı çok şükür ki filmler temiz çıktı..

10. asii kizz

asii kizz Forum Okuru

Mrhb.bnde yeni cekilicem devlet hastansnde ucretszms ama anestezi ykmus.bnm doktorum ozelde kndi yaparsa 600 dedi anestezi vr. Bn oyuzden kndi dktoruma yptimyi dusunuyorum cnku ck korkuyorum.

11. yasemin yar

yasemin yar Forum Okuru

Hiç korkacak bi durum yok bence özel bir yere gidip de hiç o kadar da para vermeyin. Ben 2 gün önce çektirdi. Etlik Zübeyde Hanım hastanesinde. Doktorlar da cok yetenekli. Rahat olmak yeterli çok kısa ve basit bir işlem. Dayanamayacak kadar zor değil anlık sızı hissediliyor o kadar. isterseniz doktor adı bile verebilirim. Infertilite de leyla hanim var.

12. Ayşegül Uysal

Ayşegül Uysal Forum Okuru

Hanımlar ben de Ankarada Zekai Tahir Burak hastanesine gidiyorum,ordan hsg istediler.yarın adet günüm. Arayıp randevu alcam.Anestezi istiyorum fakat devlet hastanelerinde anestezi yokmuş diye duydum.Doğru mu yaaa :(

ankarada rahim filmi çektirenler!!! yardım lütfen!!! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir lütfen cevap verin!

Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir lütfen cevap verin!

Rahim Filmi Ne Zaman Çekilir bu konuda bana lütfen biraz acele cevap verin Rahim Filmi çektirmek için uygun bir zaman var mıdır?
  2. Rahim İÇinde Ultrasonla bebek hiç görünmüyor yardım lütfen.

Rahim İÇinde Ultrasonla bebek hiç görünmüyor yardım lütfen.

arkadaslar bende rahim icinde bebek hic görünmüyor..Doktorum saliya kadar beklememeiz gerektigini söyledi.ne yapacagimi bilmiyorum inseallah bir mucize gerceklesir. bu benim ikinci hamileligim ..malesef birincisinde düsük yaptim .nerede isi ümirahime kalmadi rahime veya tüplere zarar verecekler diye cok cok korkuyorum dua edin lütfennn
  3. izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

izmirde (hsg)rahim filmi çektirenler

aciiiillllll...arkadaşlar ben ege üniversitesinde bebek tedavisine başladım ama benden rahim filmi istediler,üniversitenin randevusu doluymuş,tepecik kadın doğum hastanesininde doluymuş randevuları,başkada resmi evrağımla (emekli sandığı) rahim filmini çekincem bir yer varmı bildiğiniz yada uygun fiyata güvenilir bir hastane çok pahalıya çekiyorlar ne yapcam ya biri bana yardım etsin ne olur.:18:
  4. rahim filmi

rahim filmi

kızlar ilk başta merhaba ben yeni üye oldum buraya ben bebek için tedavi görüyorum ama klomen verdi daha sonra adetin bittikten sonra rahim filmi çektireceksin dedi bunun hakkında beni bilgilendirirseniz sevinirim var mı rahim filmi çektirenn
  5. Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Hsg (rahim filmi ) sonrasi hamile kalan varmi?

Arkadaslar polikistik over sendromu var bende. 2 yıllık evliyim. Evlendigimizden beri hic korunmadik. Düzenli kontrollerimi yaptirdim klomen tedavisi aldim ama bebegimiz olmadi. tuplerimde tikanma varmis. Hsg sonrasi acildi iki tupumde suan acik. Bnm durumumda olup hsg sonrasi hamile kalan varmi. Cok üzülüyorum artik bir bebegim olsun istiyorum ama henuz bir belirti yok. Doktor olmasi icin...

Sayfayı Paylaş