gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ankara'da seçime inceleme

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ankara İl Seçim Kurulu oyların yakıldığı iddiasıyla inceleme başlattı. Ankara Mamak'ta oyların yakıldığı iddiasıyla ilgili, savcılığın ardından İl Seçim Kurulu da soruşturma başlattı.

Ankara'da seçime inceleme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ergenekon'da bilgi sızıntısına inceleme

Ergenekon'da bilgi sızıntısına inceleme

Ergenekon soruşturmasında basına sızan bilgilerle ilgili müfettiş görevlendirildi. TBMM'de gazetecilerin sorularını yanıtlayan Adalet Bakanı Mehmet Ali Şahin, İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı'nın özel yetkili mahkeme için 3 savcı görevlendirilmesi talebinin Adalet Bakanlığı'nca da uygun görüldüğünü söyledi. Öncelikle hakim ve savcılara güvenilmesi gerektiğini belirten Şahin, “Onlar, adaletin...
  2. "Bilimsel inceleme yarışması 2008"

"Bilimsel inceleme yarışması 2008"

Etik duyarlık ve güvenilirlik arasındaki ilişkiyi inceleyen çalışma birinci oldu. Deloitte Academy tarafından, üniversite öğrencilerinin ekonomik ve sosyal konularda araştırma yapmasını teşvik etmek amacıyla düzenlediği Bilimsel İnceleme Yarışması’nın sonuçları açıklandı. Ana teması “Etik Yaşam ve İş Dünyası” olarak belirlenen yarışmaya yurtiçi ve yurtdışındaki üniversitelerden öğrenciler...
  3. Ankara'dan selam

Ankara'dan selam

Herkese merhaba . Ben Ankara'dan Aylin. 2.5 aylık anneyim. Saygılar sunuyorum.
  4. seçim

seçim

eski erkek arkadaşımla 4 yıl çıktık fakat değerimi bilmediği için ayrılma kararı aldık ben bi şeyleri zorlasamda ayrılığımız dahi birbirimizden habersiz oldu. Şimdi yeni bir ilişkim var 5 aydır çok mutluyum bir kez bile kavga etmedik ve erkek arkadaşımın beni sevdiğine inanıyorum. ancak eski sevgilim mesaj attı ailesinin bana değer verdiğini söyledi ve sanırsam benim değerimide anladı bu...
  5. Ankara'dan Merhaba

Ankara'dan Merhaba

Merhaba kızlar; Ben Ankara'dan Rüya. 29 yaşındayım, 10 aylık evliyim. Bir futbol kulübünde yöneticilik yapıyorum. Henüz çocuklular kervanına katılmadım. Belki bana bir hayır duanız vardır, varsa alırım:) Hepinize iyi günler iyi sohbetler dilerim.

Sayfayı Paylaş