gebe
  1. Nehir Ermenekli

Nehir Ermenekli Forum Okuru

Ankarada sıcak tatili mi verildi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Nehir Ermenekli tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlarım inanılmaz sıcak ankara bi haber okudum da ankarada sıcak izni verildi diye bu doğrumu acaba ?=

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Ankarada sıcak tatili mi verildi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Tatile mi Çıkıyorsunuz?

Tatile mi Çıkıyorsunuz?

TATİLE Mİ ÇIKIYORSUNUZ ? Tercihinizi yapacağınız tatil paketine ait gazete ilanı ve broşürü saklayın. Tatil broşürleri genellikle ilan ve reklamdan çok daha ayrıntılıdır.Broşürdeki tüm bilgiler seyahat acentası tarafından doğruluğu garanti edilmiş bilgilerdir. Siz, seyahat acentası yetkilisine tatil tercihlerinizi belirtin ve onun bu konudaki fikrini alın. Kitlesel paket tatillerin dışında,...
  2. Ankara'da 2 Gün Sıcak Tatili!

Ankara'da 2 Gün Sıcak Tatili!

ankara, 2 gün sıcak tatili, engellilere, kronik hastalara, ne zamana kadar, kimler için, 2011 temmuz, ile ilgili bilgiler burada melekler Sevgili melekler, Havaların mevsim normallerinin üstünde seyretmesi devleti de harekete geçirdi.Bugün ve yarın engelli ve kronik rahatsızlığı bulunan memurlara tatil ilan edildi.Haber aynen şöyle; Ankara Valiliği, artan sıcaklar nedeniyle il...
  3. 19 Mayıs Resmi Tatil mi

19 Mayıs Resmi Tatil mi

19 Mayıs Resmi Tatil mi arkadaşlar tatilse kaç gün tatil acaba?
  4. Oscar Ödülleri verildi mi?

Oscar Ödülleri verildi mi?

Şu günlerde Oscar Ödülleri dağıtılacaktı sanırım.Her sen izleyeyim diyorum saat farkı sebebiyle hep kaçırıyorum yoksa yine mi kaçırdım :S
  5. Hamilelikte sıcak basması normal midir?

Hamilelikte sıcak basması normal midir?

gebelikte suıcak basması,gebelikte sıcak basması nasıl olur,gebelikte sıcak basmasının nedenleri,gebelikte sıcak basmasına ne iyi gelir,gebelikte sıcak basması hakkında bilgiler Hamilelikte bazal metobolizma hızınız (bedeninizin dinlenirken enerji harcama hızı) arttığı için sıcak basma hissi oluşur. Hamileler yalnızca sıcak havalarda kendilerini fazla ısınmış hissetmezler‚ aynı...

Sayfayı Paylaş