gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Ankara'da su faturalarına ayar

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

Ankara'da 1.5 aylık su faturaları vatandaşın cebini yakıyordu. Başkan Melih Gökçek değişikliği Çubuk'ta duyurdu. Çubuk ilçesine gelen Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, AK Parti Çubuk ilçe örgütünü ziyaretinde, 10 Şubat'tan itibaren su tüketiminin 30 günde faturalandırılacağını söyledi.
    Melih Gökçek, buradaki konuşmasında, geçmişte kimi siyasilerin yaptığı bir taktik olduğunu ve bu siyasilerin kim ne verdiyse 2 katını kendilerinin vereceğini ifade ettiklerini hatırlattı. CHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Murat Karayalçın'ın da kendileri için onlar ne veriyorsa iki katını vereceklerini iddia ettiklerini belirten Gökçek, tutarsız vaatlerin verildiğini bildirdi.

Karayalçın zamanında meclis kararı alınarak su faturalarının, 45 gün ile 60 gün arasında faturalandığını hatırlatan Gökçek, ''Karayalçın çıkıyor neden 45 gün diye soruyor. Belediye başkanlığı zamanında yaptığı uygulamayı bilmiyormuş gibi bir de diyor ki seçimden sonra 30 günden sonra su tüketimin faturalandıracağını belirtiyor. Biz seçimi de beklemeyeceğiz ve 10 Şubat'tan itibaren su tüketimin 30 günden sonra faturalandıracağız'' dedi.

Ankara'da su faturalarına ayar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'dan selam**

Ankara'dan selam**

Herkese merhabalar Hoş sohbetler:party:
  2. Ankara'da 36 saat süreyle su kesintisi

Ankara'da 36 saat süreyle su kesintisi

3 Kasım günü Ankara'nın bazı bölgelerine 36 saat süreyle su verilemeyecek. Bağlantı çalışmaları nedeniyle Ankara'nın bazı bölgelerinde 3 Kasımda 36 saat süreyle su kesintisi uygulanacak. Ankara Büyükşehir Belediyesinin yazılı açıklamasına göre, Yenimahalle'de Fatih ve Batıkent Kardelen mahalleleri üst kotları, Çakırlar Çiftliği, Eryaman 3-4-5. etaplar, Özahi Kent ve Güzelkent mahalleleri ile...
  3. Ankara'da 5 günlük su kesintisi

Ankara'da 5 günlük su kesintisi

Ana borudaki arıza nedeniyle, Altındağ ve Mamak'a bugünden itibaren 5 gün süreyle su verilemeyecek. Ankara Büyükşehir Belediyesi Basın Merkezi'nden verilen bilgiye göre, Subayevleri Mahallesi Fahrettin Altay Caddesi'nde 1978 yılında yapılmış 2 metre 28 santimetre çapındaki ana boruda sızma olduğu tespit edildi. Söz konusu arıza nedeniyle, Altındağ ve Mamak ilçelerine bugün saat 08.00'dan...
  4. Ankara'dan selam

Ankara'dan selam

Herkese merhaba . Ben Ankara'dan Aylin. 2.5 aylık anneyim. Saygılar sunuyorum.
  5. Ankara'dan Merhaba

Ankara'dan Merhaba

Merhaba kızlar; Ben Ankara'dan Rüya. 29 yaşındayım, 10 aylık evliyim. Bir futbol kulübünde yöneticilik yapıyorum. Henüz çocuklular kervanına katılmadım. Belki bana bir hayır duanız vardır, varsa alırım:) Hepinize iyi günler iyi sohbetler dilerim.

Sayfayı Paylaş