gebe
  1. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113

Ankarada yasayan melekler sorum var????

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında smiley tarafından paylaşıldı.

Ankarayi taniyan yada yasayan meleklerim sizce hangi ilceleri güzel ankaranin hangi ilcelerini tavsiye edersiniz? Kisaca sunu söyliyeyim esim ankaraya tayinini cikartmak istiyor gölbasina ama daire fiyatlari cok pahali... o yüzden soruyorum size gölbasi haricinde hangi ilceleride güzel ankaranin ve dairelierinin fiyatlari hesapli.... simdiden cevaplarinin izin tesekürler :D

PİNKİ bunu beğendi.
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Smi ben Ankarayı pek bilmem. Ancak yaptığım küçük bir araştırma sonuçlarını yazayım sana..
    Bilkent Ümitköy Çayyolu Oran Hoşdere Ayrancı Birlik Mahallesi Yıldız Bahçeli.

Ümitköy Çayyolu Bilkent fiyatları uçuk, evler harika merkeze uzak. Kışın soğuk yazın serin olur.

Oran evine ve durumuna göre fiyatı değişir, merkeze yakın, ortamı güzel, diplomat semti.

Hoşdere Ayrancı Bahçelievler en yeni ev 20 yıllık, evlerin içi yapılıysa fiyatlar uçar, eskiyse idare eder, aidat sistemi vardır. Merkezi ısınmayla ısınıldığı için yaz kış en az 150 lira aidat ödenir. Merkeze cok yakın, neredeyse yürüme mesafesinde.

Yıldız her daim canlı güzeldir, kiralar biraz yüksek. Evler yeni.

Birlik Mahallesi (güzel semtim) sessiz sakin herkes kendi halinde, evler sıfır, en eski ev beş yaşında. elit bir semt. orta halli memuru da oturuyor jaguralısı da. 600 den başlar kiralar, caddelere yakınlığa göre 1500 e kadar cıkar

PİNKİ ve smiley bunu beğendi.
  3. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Sagol titanim emegine saglik.. sorayim bakayim kocise...bu yazdigin yerleri insallah oralarada razi olur :) ya satlik ariyoruz simdi oda bizim bütceye göre bir ev yok... :S

PİNKİ ve TİTAN bunu beğendi.
  4. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Smi Allah kolaylık versin. Elbetteki Ankara'da yaşayanlardan daha sağlıklı bilgiler alabilirsin ama Çankaya, Bahçelievler ve Atakule civarı da bildiğim çok nezih semtler. Ama tabi nezihlikle fiyat artışı da aynı paralellikte..:)

ömrümsün, PİNKİ ve smiley bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Amin Titanim sagol Allah razi olsun... Haklisin titanim :)
    esime sordum da gölbasi olacak diyor baska birsey demiyor.. yani aslinda sordugum soruyu geri ala bilirim :utan: esim gölbasindan baska bir yeri istemiyor...

TİTAN ve PİNKİ bunu beğendi.
  6. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    ben ankarad doğdum büyüdüm sıcak kanlı insanalrın yaşadığı yer işstersen keçiören çok güzel hemde çok gelişmiş bi yer kiralarda ucuz şu anda ankaranın en gözde yerlerinden biri çankaya felan o kadar iyi değil şahsen ben sevem hem çok paalı hemde başına bişey gelse kimse kimseden habersi soğuk bi yer.gölbaşıda çok güzel bi yer smi beim akrabalaım çoğu orda yaşıyor

smiley bunu beğendi.
  7. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    sagol asenacim, esimde gölbasindan caymiyor.. simdi oradan hesapli satilik bir daireye bakiyoruz internetten.. oda biraz zor güzel daireler yüzbinin üzerinde buda bize pahali geliyor.. Insallah rabbim hayirlisiyla hayirli bir ev nasip eder bize... satliklar cok pahali

8. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    kizlar kazan nasil bir ilce orasida gölbasi gibimi yoksa degilmi? Kazan hakkinda bana bilgi verebilirmisiniz. Orada daireler daha hesapli....

9. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    990
    Ödül Puanları:
    163
    kazan istanbulun yolunada bi ilçe gölbaşı kadar gelişmiş değildi en son gittiğimde ama bol yeşillikli bi yer smicim

10. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    Asenam Etimesgut ilcesi hakkindada bilgin varmi???

Ankarada yasayan melekler sorum var???? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

Bir bilmecem var melekler haydi sor sor:)))

7 harfli şehirler 7 harfli türkiye şehirleri türkiyede şehirler türkiyedeki türkiyede şehir 01. Bu testte cevabı A olan ilk soru hangisidir? A) 01 B) 02 C) 03 D) 04 E) 05 02. Bu testte sadece iki ardışık sorunun cevabı aynıdır. Bunlar hangi sorulardır? A) 07 ve 08 B) 09 ve 10 C) 11 ve 12 D) 13 ve 14 E) 15 ve 16 03. Bu testte cevabı E olan kaç tane soru vardır? A) 3...
  2. Melekler Bir Sorum Var

Melekler Bir Sorum Var

palette saç boyası kullananlar Selam kızlar saçlarıma okullar kapandı diye sarı röfle yaptırmıştım. Asıl rengi koyu kestane şimdi okullar açılıyor malum saçlarımı tekrar boyamam lazım :D Palette 6.0 koyu kumral saç boyası aldım saçlarım kirlendiğinde boyamaya başlayacağım. Bu markayı ilk defa kullanacağım boyanın dayanma süresi hakkında bilgi verebilir misiniz bana acaba ne kadar süre saçımda...
  3. melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

melekler; cildimde sorun var bi öneri lütfen...

ben çok açık tenliyim ve cildim de sivilce oluşumuna biraz müsait ama tatile çıkana kadar cildimde hergangi bi sorun yoktu tatilde sıcak güneş ve nemin etkisyle yüzümde sivilceler oluşmaya başladı ve hala şuanda da sorun mevcut cilt temizliği için rosensenin temizleme köpüğünü tonik olarak saf gül suyu ve nemlendirici olarak da günde bi kere tamamen doğal olan bi nemlendirici kullanıyorum...
  4. benım yasadıklarım yasayan varsa lütfen bı bakın

benım yasadıklarım yasayan varsa lütfen bı bakın

slm arkadaslar benım 20 aylık bır oglum var ben oglumu sutten kesmeyı dusunuyorum ama nasıl kesıcegımi bılmıyorum ayrıca ne emzık verdım ne bıberon bıberon vermeyı cok ıstedım ama ben fazla uzerınde durmadım nasıl gerı alısır bıberona benım oglum sadece memeyle yatıyo nasıl yatırıcam yazın sutten kesmeyı dusunuyorum ama kesınce ben ne yapıcam lutfen bana yardım edın ayrıca ayaklarımda...
  5. sorum var....

sorum var....

merhaba bana yardimci olan birisi varmi?

Sayfayı Paylaş