Ankarada yasayan melekler sorum var????

smiley

Daimi Üye
Üye
Ankarada yasayan melekler sorum var????
Ankarayi taniyan yada yasayan meleklerim sizce hangi ilceleri güzel ankaranin hangi ilcelerini tavsiye edersiniz? Kisaca sunu söyliyeyim esim ankaraya tayinini cikartmak istiyor gölbasina ama daire fiyatlari cok pahali... o yüzden soruyorum size gölbasi haricinde hangi ilceleride güzel ankaranin ve dairelierinin fiyatlari hesapli....

simdiden cevaplarinin izin tesekürler :D

Smi ben Ankarayı pek bilmem. Ancak yaptığım küçük bir araştırma sonuçlarını yazayım sana..

Bilkent Ümitköy Çayyolu Oran Hoşdere Ayrancı Birlik Mahallesi Yıldız Bahçeli.

Ümitköy Çayyolu Bilkent fiyatları uçuk, evler harika merkeze uzak. Kışın soğuk yazın serin olur.

Oran evine ve durumuna göre fiyatı değişir, merkeze yakın, ortamı güzel, diplomat semti.

Hoşdere Ayrancı Bahçelievler en yeni ev 20 yıllık, evlerin içi yapılıysa fiyatlar uçar, eskiyse idare eder, aidat sistemi vardır. Merkezi ısınmayla ısınıldığı için yaz kış en az 150 lira aidat ödenir. Merkeze cok yakın, neredeyse yürüme mesafesinde.

Yıldız her daim canlı güzeldir, kiralar biraz yüksek. Evler yeni.

Birlik Mahallesi (güzel semtim) sessiz sakin herkes kendi halinde, evler sıfır, en eski ev beş yaşında. elit bir semt. orta halli memuru da oturuyor jaguralısı da. 600 den başlar kiralar, caddelere yakınlığa göre 1500 e kadar cıkar

Sagol titanim emegine saglik.. sorayim bakayim kocise...bu yazdigin yerleri insallah oralarada razi olur :) ya satlik ariyoruz simdi oda bizim bütceye göre bir ev yok... :S

Smi Allah kolaylık versin. Elbetteki Ankara'da yaşayanlardan daha sağlıklı bilgiler alabilirsin ama Çankaya, Bahçelievler ve Atakule civarı da bildiğim çok nezih semtler. Ama tabi nezihlikle fiyat artışı da aynı paralellikte..:)

Amin Titanim sagol Allah razi olsun...
Haklisin titanim :)
esime sordum da gölbasi olacak diyor baska birsey demiyor.. yani aslinda sordugum soruyu geri ala bilirim :utan: esim gölbasindan baska bir yeri istemiyor...

ben ankarad doğdum büyüdüm sıcak kanlı insanalrın yaşadığı yer işstersen keçiören çok güzel hemde çok gelişmiş bi yer kiralarda ucuz şu anda ankaranın en gözde yerlerinden biri çankaya felan o kadar iyi değil şahsen ben sevem hem çok paalı hemde başına bişey gelse kimse kimseden habersi soğuk bi yer.gölbaşıda çok güzel bi yer smi beim akrabalaım çoğu orda yaşıyor

ben ankarad doğdum büyüdüm sıcak kanlı insanalrın yaşadığı yer işstersen keçiören çok güzel hemde çok gelişmiş bi yer kiralarda ucuz şu anda ankaranın en gözde yerlerinden biri çankaya felan o kadar iyi değil şahsen ben sevem hem çok paalı hemde başına bişey gelse kimse kimseden habersi soğuk bi yer.gölbaşıda çok güzel bi yer smi beim akrabalaım çoğu orda yaşıyor

sagol asenacim, esimde gölbasindan caymiyor.. simdi oradan hesapli satilik bir daireye bakiyoruz internetten.. oda biraz zor güzel daireler yüzbinin üzerinde buda bize pahali geliyor.. Insallah rabbim hayirlisiyla hayirli bir ev nasip eder bize...
satliklar cok pahali

kizlar kazan nasil bir ilce orasida gölbasi gibimi yoksa degilmi? Kazan hakkinda bana bilgi verebilirmisiniz. Orada daireler daha hesapli....

Geri