gebe
  1. PembeliKadın

PembeliKadın Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2
    Ödül Puanları:
    3

Ankara'dan Merhaba

Konu, 'Deneme Odası' kısmında PembeliKadın tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar; Ben Ankara'dan Rüya. 29 yaşındayım, 10 aylık evliyim. Bir futbol kulübünde yöneticilik yapıyorum. Henüz çocuklular kervanına katılmadım. Belki bana bir hayır duanız vardır, varsa alırım:) Hepinize iyi günler iyi sohbetler dilerim.

Ankara'dan Merhaba konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankara'dan Merhaba

Ankara'dan Merhaba

Merhaba, Ekin ben. Ankara'dan hepinize merhaba. acıyı, tatLıyı, güzeLLikLeri birLikte payLaşmak adına buradayım.:D Umarım dedikLerimi birLikte yaparız....
  2. MeRHaBa

MeRHaBa

Selamlar Hepinize Ben az önce googlede rastgele gördüm Sitenizi cok begendim, belkide benim ihtiyacim olan bir site burasi Cünkü kendimi cok yalniz hissediyorum. Umarim bazen dertlesebilecegim bir arkadas bulabilirim burda Almanyada yasiyorum ben adim Halime 29 yasindayim Aslen Adanaliyim 15 Senedir burda yasamaya calisiyorum. Insallah güzel Arkadasliklar, Sohbet ve Paylasimlar...
  3. merhaba

merhaba

selam arkadaşlar. ben bu siteyi çok sevdim. aranıza katılmak istiyorum. inşallah güzel dostluklar kurabiliriz..
  4. merhaba

merhaba

Ben bu siteye yeni katıldım ve konu acmak istiyorum nasıl oluyo yardımcı olurmusunuz
  5. Merhaba

Merhaba

Aranıza yeni katıldım. geçen hafta bir şey araştırırken denk geldim ve çok sevdim forumu :))

Sayfayı Paylaş