Ankara'dan resimler!

Konu, 'Adım adım Türkiye' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

ankarayla ilgili resimler ankaradan görüntüler ankaradan resimler ankarayla ilgili resim [​IMG]

2. Asena_Sule

Asena_Sule Daimi Üye

benim güzel memleketim çokkkk özledimmm :(

*BİRİCİK* bunu beğendi.
Ankara'dan resimler! konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Ata - Ankara Rüzgarı

ata ankara rüzgarı indir ata ankara rüzgarı mp3 indir nota notası notaları Ata - Ankara Rüzgarı pembe kucuk dudagini soyledi sarkimizi indi bahar ankaranin sisli yamaclarina icli sesin ne kadar acti gonulde sizi her goren agladi, kalbini bagladi sapsari saclarina bosyere aglama kalbini baglama ankara kizlarina soyledim askimi ben, ankara ruzgarina olmadi kaldi benim her hevisim...
  2. Ankara'dan selam**

Herkese merhabalar Hoş sohbetler:party:
  3. Ankara Hiltonsa

ANKARA HİLTONSA Statü :*****Telefon :(312) 455 00 00Faks : (312) 455 00 55Adres : TAHRAN CAD. NO:12 06700 KAVAKLIDERE ÇANKAYA/ANKARA E-posta :[email protected] :http://www.ankara.hilton.comYazdırılabilir versiyon.Oda ve Yatak 315 Oda, 379 Yatak, 230 Standart Oda,8 Apart Oda, 2 Engelli Odası, 125 Sigara İçilmeyen Oda, 51 Executive Oda, 15 Bağlantılı Oda, 1(Presidential) Kral Dairesi,...
  4. Ankara keçisi

zelanda keçisi zellanda keçisi ankara video kıl videoları Ankara keçisi bazı araştırıcılara göre Capra prisca isimli vahşi keçiden kök almıştır [Antoniusi1922, Adametz, 1926a ve 1928]. Ancak Schreiner [1898], Ankara keçisinin atasının İran vahşi keçisi Capra aegagrus olduğunu kabul etmektedir. Ankara keçisi veya bu keçinin yakın bir varyetesi, Orta Asya orjinli bir kavim olan Sümerler...
  5. Fantastik Resimler En güzel resimler

Fantastik Resimler fantastik resimle
  6. Ankara çıkışlı Karadeniz Turu Ankaradan Karadeniz Gezisi Ankara (ERKEN REZERVASYON)

ankara çıkışlı karadeniz turları ankara çıkışlı doğu karadeniz turları Karadeniz Turu Gezisi Ankara (ERKEN REZERVASYON) TAM PANSİYONŞEHİR ŞEHİR KARADENİZ VE YAYLALAR (6 gece 7 gün) (Otobüsle kesin hareketli) 13–19 Haziran 20–26 Haziran 27 Haz–03 Tem 04–10 Temmuz 11–17 Temmuz 18–24 Temmuz 25–30 Temmuz 01–07 Ağustos 08–14 Ağustos 15–21 Ağustos 05–11 Eylül 26 Eylül–02 Ekim 10 MART’A KADAR...
  7. resimler()resimler

resimler:)
  8. Ankara'dan selam

Herkese merhaba . Ben Ankara'dan Aylin. 2.5 aylık anneyim. Saygılar sunuyorum.
  9. Ödüllü Resimler 2012 ödüllü resimler burada

2012 Ödüllü Resimler İşte Ödüllü Resimler Merhaba sevigili melekler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere bu sayfamızda birbirinden güzel resimler sunuyor ve 2012 ödüllü resimler paylaşımında bulunuyoruz. İşte yılın en güzel ödüllü resimleri meleklerim.

Sayfayı Paylaş