gebe
  1. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48

ankaralı meleklerrrr

Konu, 'Melekler Cafe' kısmında AyYuzlu tarafından paylaşıldı.

ya kızlar ben salı gunu ankaraya gidecem orda nasıl vakit gecirebilirim nereyi gezebilirim ne yiyebilirim yardım edinnn yahuuu hoppahoppa

2. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  3. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Altınpark
    Altınpark, İrfan Baştuğ Caddesi Aydınlıkevler'de, 640 bin m2'lik alanda hizmet vermektedir. Park alanında Uluslararası Fuar Merkezi, Bilim Merkezi, Kültür Merkezi, Kapalı ve Açık Spor Alanları, Açık ve Yan Açık Gösteri Anfileri, Türk, İtalyan ve Çin Lokantaları, Türk Sokağı ve Tepe hanından oluşan bölüm, Gölet ve bahçeler, Üretim seraları, Olimpik Yüzme Havuzu, Mini Golf Sahası ve At Tavlası halkın ziyaretine sunulmuştur.

4. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Atakuleye vee atatürk orman çiftliğine gidebilrsin canım :D gerçi zevkler renkler tartışılmaz acaaba ne tarz yerlerden hoşlandıgını yazsaydın daha cok yardımcı olurdum .... şimdi ben bilindikleri aklıma geldikçe yazamda...

5. AuSSie-AnGeL

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    Unutmadan gençlik parkı var süper ben bayılıyorum :D ki suan yeniden duzenlediler daha bir guzel oldu.. piknik alanlarıda cok güzell harikalar diyarıı hem cocuklar hemde buyukler için kocaman bir yer kesinlikle tavsiye ediyorum canım.. artı birde goksu var.. ama hangisi daha ii dersen harikalar diyarıı ...

6. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    vakit ayırdıgın ıcın tesekur ederim cnm ben fransız konsolosluguna gidecem oraya yakın olan yerler varmı pekiii

ankaralı meleklerrrr konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankaralı Namık - salla

Ankaralı Namık - salla

ankaralı namık zaten bende kontör yok ankaralı namık kontör yok atletimin kolu atletimin kolu hovardalığın sonu salla belinide kırma aman kasayı takma ha kara köyün güderim eski mesleyim yar yanına giderim çoktan beri görünmüyon tatildenmi şekerim salla kız salla çevir çevir çevir çevir dönder titret salla bidenem salla oyanada buyana salla salla yavrum salla evir çevir gıvır çevir...
  2. Ankaralı Namık - Sevgilim

Ankaralı Namık - Sevgilim

dünya seninle güzel, sensiz zından sevgilim hayat seninle tatlı, sensiz zehir sevgilim al beni göm kalbine razıyım çıkmasamda vur beni zincirlere razıyım bırakmasanda gel gel gel bana gel sarıl boynuma bütün aşklar yoluna feda olsun sevgilim dilinde ayrılık şarkısı varsa dudağın kapansin süssün sevgilim eğer gönlümde başkası varsa allah bözsun sevgilim hasret çekecekse şu deli...
  3. hamillelik hesaplayın meleklerrrr

hamillelik hesaplayın meleklerrrr

hamillelik Hamilelik Hesaplama, Hamilelik ve gebelik ayı haftası hesaplama bebeginize kac aylık oldugunu ogrenın hamişler ve banada bildirin haaa :meri::meri:
  4. Merhaba meleklerrrr :)

Merhaba meleklerrrr :)

Slm hanımlar.paylaşmayı ve yeni şeyler öğrenmeyi sevdiğim için burdayım.Aranıza İZMİR DEN yeni katıldım.
  5. Hepinize merhaba meleklerrrr =)

Hepinize merhaba meleklerrrr =)

Herkese selamlar aranıza şu an itibariyle katılmış bulunuyorum =)kızlar uzun zamandır forumu takip ediyordum daha yeni üye olma fırsatım oldu.Ben istanbulda oturuyorum 23 yaşımdayım =) hepinizi sevgiyle selamlıyorummm:sobe:

Sayfayı Paylaş