gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ankaralı Namık - Hadi Çıkta Gel

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

hadi cıkta gel notaları ankaralı namık notaları hadi çıkta gel nota ankaralı namık hade çıkta adın dilime dolandı
    demek sevdan bir yalandı

bir tek resim birde yavrum

senden bana tek kalandı..

ben seni çok seviyorum

halada çok özlüyorum

yavrumda seni özledi

hadi çıkta gel

bir görüşte aşık olduk

bağlandık birbirimize

gülemeden ağlıyoruz

nazar değdi ikimize

ben seni çok seviyorum

halada çok özlüyorum

yavrumda seni özledi

hadi çıkta gel

Ankaralı Namık - Hadi Çıkta Gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankaralı Namık - salla

Ankaralı Namık - salla

ankaralı namık zaten bende kontör yok ankaralı namık kontör yok atletimin kolu atletimin kolu hovardalığın sonu salla belinide kırma aman kasayı takma ha kara köyün güderim eski mesleyim yar yanına giderim çoktan beri görünmüyon tatildenmi şekerim salla kız salla çevir çevir çevir çevir dönder titret salla bidenem salla oyanada buyana salla salla yavrum salla evir çevir gıvır çevir...
  2. Ankaralı Namık - Sevgilim

Ankaralı Namık - Sevgilim

dünya seninle güzel, sensiz zından sevgilim hayat seninle tatlı, sensiz zehir sevgilim al beni göm kalbine razıyım çıkmasamda vur beni zincirlere razıyım bırakmasanda gel gel gel bana gel sarıl boynuma bütün aşklar yoluna feda olsun sevgilim dilinde ayrılık şarkısı varsa dudağın kapansin süssün sevgilim eğer gönlümde başkası varsa allah bözsun sevgilim hasret çekecekse şu deli...
  3. Ankaralı Namık - Gözlerin Aklımda Kaldı

Ankaralı Namık - Gözlerin Aklımda Kaldı

özlerin aklımda kaldı silemedim, silemedim. delikanlıymışsın meğer bilemedim, bilemedim. hata bende, suçlar bende, o güzelim gözler sende, kimselere diyemedim, adın saklı kaldı bende. adımlarım sana kostu, gelemedim, gelemedim. lanet olaşıca gurur özür bile dilemedim. gururum çok engel oldu, senden özür dilemedim hata bende, suçlar bende, o güzelim gözler sende, kimselere...
  4. Ankaralı Namık - Arabada Bes Evde Onbeş

Ankaralı Namık - Arabada Bes Evde Onbeş

yakacaksın sobayı ısıtacan odayı saat beşe gelince de göreceksin pompayı arabada 5, evde 15 hoşuma da giderse, bedave! arabada 5, evde 15 hoşuma da giderse, bendensin! arabada 5, evde 15 hoşuma da giderse ağaya beleş! oy kalçalar kalçalar domatestir salçalar ayten kafayı çekince herkezden iyi çalkalar arabada 5, evde 15 hoşuma da giderse, bendensin! arabada 5, evde 15 hoşuma...
  5. ankaralı meleklerrrr

ankaralı meleklerrrr

ya kızlar ben salı gunu ankaraya gidecem orda nasıl vakit gecirebilirim nereyi gezebilirim ne yiyebilirim yardım edinnn yahuuu hoppahoppa

Sayfayı Paylaş