gebe
  1. ms_enemy

ms_enemy Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    11
    Ödül Puanları:
    0

Ankaralı Namık - salla

Konu, 'A-B Harfli Şarkılar' kısmında ms_enemy tarafından paylaşıldı.

ankaralı namık zaten bende kontör yok ankaralı namık kontör yok atletimin kolu atletimin kolu hovardalığın sonu salla belinide kırma aman kasayı takma ha

kara köyün güderim eski mesleyim

yar yanına giderim

çoktan beri görünmüyon tatildenmi şekerim

salla kız salla

çevir çevir çevir çevir dönder titret

salla bidenem salla oyanada buyana salla

salla yavrum salla evir çevir gıvır çevir salla

sallamassan ay canım allah döküle kalma

ceketimin kolu yok

bu sazcılığın sonu yok sabaha kadar

atletimin kolu yok

hovardalığın sonu yok oda 24 saat

aramassan arama

zaten bende kontür yok

kız görmüyonmu ödemeli arıyom

salla yavrum salla çevir çevir dönder titret

salla bidenem salla oyanada buyana salla

salla yavrum salla evir çevir gıvır çevir salla

nekadar sallarsan salla dona düşer son damla

yeşil özün yolları

postacı kaptı oyları

yabanlının yolları

mısırlı kaptı oyları

15gündür yalvariyom

6aydır dil döküyom

lan telinenmi bağladın allahsız

çıkarmıyon şalvarı

salla ölümü gör salla

Ankaralı Namık - salla konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ankaralı Namık - Sevgilim

Ankaralı Namık - Sevgilim

dünya seninle güzel, sensiz zından sevgilim hayat seninle tatlı, sensiz zehir sevgilim al beni göm kalbine razıyım çıkmasamda vur beni zincirlere razıyım bırakmasanda gel gel gel bana gel sarıl boynuma bütün aşklar yoluna feda olsun sevgilim dilinde ayrılık şarkısı varsa dudağın kapansin süssün sevgilim eğer gönlümde başkası varsa allah bözsun sevgilim hasret çekecekse şu deli...
  2. Ankaralı Namık - Hadi Çıkta Gel

Ankaralı Namık - Hadi Çıkta Gel

hadi cıkta gel notaları ankaralı namık notaları hadi çıkta gel nota ankaralı namık hade çıkta adın dilime dolandı demek sevdan bir yalandı bir tek resim birde yavrum senden bana tek kalandı.. ben seni çok seviyorum halada çok özlüyorum yavrumda seni özledi hadi çıkta gel bir görüşte aşık olduk bağlandık birbirimize gülemeden ağlıyoruz nazar değdi ikimize ben seni çok...
  3. Ankaralı Namık - Gözlerin Aklımda Kaldı

Ankaralı Namık - Gözlerin Aklımda Kaldı

özlerin aklımda kaldı silemedim, silemedim. delikanlıymışsın meğer bilemedim, bilemedim. hata bende, suçlar bende, o güzelim gözler sende, kimselere diyemedim, adın saklı kaldı bende. adımlarım sana kostu, gelemedim, gelemedim. lanet olaşıca gurur özür bile dilemedim. gururum çok engel oldu, senden özür dilemedim hata bende, suçlar bende, o güzelim gözler sende, kimselere...
  4. Ankaralı Namık - Arabada Bes Evde Onbeş

Ankaralı Namık - Arabada Bes Evde Onbeş

yakacaksın sobayı ısıtacan odayı saat beşe gelince de göreceksin pompayı arabada 5, evde 15 hoşuma da giderse, bedave! arabada 5, evde 15 hoşuma da giderse, bendensin! arabada 5, evde 15 hoşuma da giderse ağaya beleş! oy kalçalar kalçalar domatestir salçalar ayten kafayı çekince herkezden iyi çalkalar arabada 5, evde 15 hoşuma da giderse, bendensin! arabada 5, evde 15 hoşuma...
  5. ankaralı meleklerrrr

ankaralı meleklerrrr

ya kızlar ben salı gunu ankaraya gidecem orda nasıl vakit gecirebilirim nereyi gezebilirim ne yiyebilirim yardım edinnn yahuuu hoppahoppa

Sayfayı Paylaş