gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

"Ankaranın Dikmeni" Dizisi Hande Katipoğlu Kimdir?

Konu, 'Reytingli Diziler' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

ankaranın dikmeni hande katipoğlu, hande katipoğlu, hande katipoğlu hayatı
    Sevgili melekler, Kanal D'nin yeni komedi dizisi Ankaranın Dikmeni dizisinin oyuncu kadrosunda başarılı oyuncu Hande Katipoğlu rol alıyor. Biz de bu sayfamızda tanımayanlar için Hande Katipoğlu'nun hayatı hakkında bilgiler veriyoruz...

hande-katipoğlu.jpg

"Ankaranın Dikmeni" Dizisi Hande Katipoğlu Kimdir? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

Hande Katipoğlu (Yahşi Cazibe Simge)

hande katipoğlu hande katipoglu katipoğlu mağdurum ayakları ayak Ya bu kıza bayılıyorum ben.Cıvıl cıvıl kendimi görüyorum onda. Bence tam başrolde olması gereken biri. Çok seviyorum yaa. Hele o Parisi yok mu ona bitiyorum:D Hande Katipoğlu 13-05-1982 doğumlu, Süleyman Demirel Üniversitesi'nde sosyoloji eğitimi almıştır. Rol Aldığı Diziler Yahşi Cazibe (TV Dizisi) 2010 Simge Deli Dolu...
  2. Hande Katipoğlu (Simge) ile röportaj

Hande Katipoğlu (Simge) ile röportaj

hande katipoğlu hande katipoğlu röportaj ile röportaj video röportajları Yahşi Cazibe'nin zengin sarışını Simge yani Hande Katipoğlu ile yapılan bir röpartaj kızlar...Simge'yi daha yakından tanımanız için :tik: “Molped kızı” olarak tanıdığımız Hande Katipoğlu, “Yahşi Cazibe”deki Simge rolüyle oyunculuk kariyerinin en parlak günlerini yaşıyor. Çocukken ressam olmayı hedefleyen Katipoğlu,...
  3. Hande Katipoğlu kimdir

Hande Katipoğlu kimdir

hande katipoğlu nereli hande katipoğlu kimdir biyografi hayatı katipoglu nereli hande katipoğlu kimdir, hayatı, biyografi, hakkında bilgiler, kısaca hayatı hakkında özetler burada arkadaşlar. "Yahşi Cazibe"nin sosyetik ve vahşi güzeli Simge, yani Hande Katipoğlu hakkında bilgiler sunuyoruz bu yazımızda arkadaşlar. Hande Katipoğlu 13.05.1982 doğumludur. Hande Katipoğlu Süleyman...
  4. Çalıkuşu Dizisi "Azelya" Karakteri Hande Soral Kimdir?

Çalıkuşu Dizisi "Azelya" Karakteri Hande Soral Kimdir?

hande soral kimdir, çalıkuşu hande soral, çalıkuşu oyuncuları Sevgili melekler, Çalıkuşu dizisinin kadrosuna yeni dahil olan ünlü isim Hande Soral hayatı hakkındaki bilgilerimizi sizlerle paylaşıyoruz... Tolga Çevik’in Komedi Dükkanı programında, 2008 yılında keşfedilen Hande Soral, üç sezon yayınlanan Küçük Kadınlar dizisiyle de başarı merdivenlerini hızla tırmanmıştı. Fahriye...
  5. "Ankaranın Dikmeni" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

"Ankaranın Dikmeni" Dizisi İlk Tanıtım Fragmanı

ankaranın dikmeni fragmanı, ankaranın dikmeni dizisi fragmanı, ankaranın dikmeni tanıtım fragmanı Sevgili melekler, Gani Müjde'nin kaleme aldığı yeni sit-com "Ankaranın Dikmeni" çok yakında Kanal D ekranlarında başlayacak. İstanbul'da yaşayan Dikmen adlı karakterin maceralarını anlatacak olan "Ankaranın Dikmeni" dizisinin ilk tanıtım fragmanı da yayınlandı. İşte o...

Sayfayı Paylaş