gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Anket : Melekler sizce evliler sevebilirmi?

Konu, 'Kadınca' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Melekler sizce evliler sevebilirmi??

2. jupiter

jupiter Forum Okuru

nasil yani??? anlamadim tam olarak

HAYIRRRR asla evliler baska birini sevemez olmaz böyle bi serefsizlik...hani gercekten cok kötü duruma gelirler hergün kavga falan yada ne biliym ayri yasamaya baslarlar falan belki olabilirki o bile yanllis...ama evli biri asla baskasini sevemez :sinirli: :sinir:

:cry::cry:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Ağustos 2011
  3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    Kesinlikle doğru bulmuyorum ...

Ama elbetteki eşiyle arasında sorun yaşayan, hergün kavga kıyamet içinde bulunan bir insanın gönlünün kendisiyle daha çok ilgilenen nazik bir insana gönlü kayabilir...

Acı ama gerçek...

4. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Anket : Melekler sizce evliler sevebilirmi? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siz Böyle Sevebilirmiydiniz

Siz Böyle Sevebilirmiydiniz

Bir kız ve bir delikanlı bir motorsikletin üzerinde 180 km hızla gidiyorlar ve aralarında şöle bir konuşma geçiyor: KIZ: Lütfen yavaşla, ben korkuyorum. DELİKANLI: Hayır bak ne kadar eğlenceli! KIZ:Lütfen, lütfen çok korkuyorum. DELİKANLI: Peki beni sevdiğini söyle.. KIZ: SENİ ÇOK SEVİYORUM lütfen yavaşla DELİKANLI:Şimdi de bana sıkıca sarıl kız delikanlıya sarılır.....
  2. melekler kac yillik evlisiniz

melekler kac yillik evlisiniz

melekler kac yillik evlisiniz 0-2 4-6 8-10 10-20 20-30
  3. Hamarat Melek Yarışma Anketi

Hamarat Melek Yarışma Anketi

Sevgili Melekler Mekanı üyeleri, bu bölümde konuya verilmiş olan menüler ve sahiplerinin yarışma için oylaması yapılacaktır. Lütfen kişilere göre değil, objektif kritlerlere göre oylama yapınız. Herkesin bir oy kullanma hakkı vardır. Yarışmacı üyelerimize başarılar diliyorum, Sevgiler...
  4. cicim aylarınızda neler yaptınız evli  meleklerim?

cicim aylarınızda neler yaptınız evli meleklerim?

Evliliğin ilk ayları bir diğer tabiriyle de cicim ayları derler. En güzel aylardır.:kiss: Evliliğinizin tadını almaya başlarsınız. O güzel sevginizin aşkınızın mutluluğu gün geçtikçe evinizin her köşesine yayılmaya başlar. Canınız olur birden bire o ev. O ev de yaşadıklarınız da hayatınızda en unutmam diyeceğiniz zamanların arasına girer. Evliliğin ilk ayları sevginizin olgunlaştığı...
  5. Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Anketi

Melekler Mekanı En Şık Meleğini Seçiyoruz Anketi

evet melekler geçtiğimiz hafta sizlere duyurusunu yaptığımız Yarışmamızın anketine başlıyoruzzz:mendil: Birbirinden güzel resimler karşısında hangisine oy vereceğinizi şaşıracaksınız :eller: yarışmamızın Birincisine 10.000 rep ve Meleklermekanının En şık Meleği ünvanı yarışmamızın ikincisine 5.000 rep yarışmamızın üçüncüsüne 2.000 rep ve yarışmamıza katılan bütün meleklerimize ise...

Sayfayı Paylaş