gebe
  1. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63

Anket: Nefesimsin dediğiniz insandan haber alamazsanız ne yaparsınız

Konu, 'Anket : 100 kişiye sorduk' kısmında narçiçeğimm tarafından paylaşıldı.

Nefesimsin dediğiniz insandan iki gün boyunca haber alamasanız ne yapardınız??

melike gunduzalp bunu beğendi.
  2. deniz-07

deniz-07 Rüya Tabiri Editörü

Beğenilen Mesajlar:
    271
    Ödül Puanları:
    0
  3. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    aradığı gün defterini dürerim iyi bir açıklaması yoksa çünkü mazeretler mazeretleri doğurur mazeretlerse yalanları ki yalandan ilişkiye hayır gelmez.

SaBıR MeLeĞi ve narçiçeğimm bunu beğendi.
  4. melike gunduzalp

melike gunduzalp Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    tabiki nefesim keslir ve olurum.onsuz nefessiz yasamak mumkunmu?

5. narçiçeğimm

narçiçeğimm Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    273
    Ödül Puanları:
    63
    bende boğulmak üzereyimmm

6. RefRa

RefRa Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    378
    Ödül Puanları:
    83
    Çok kötü olurum meraktan ölebilirim ağlamaktan alıkoyamam kendimi napıcamı bilemem telefonuna yüzlerce meşaj ve çağrılar bırakırım gözümü telefondan ayırmam.... falan yani bilemiyorum daha da kötü olurum.

Sevdiğinden haber alamıyo musun canım ne oldu

gamselim bunu beğendi.
  7. SaBıR MeLeĞi

SaBıR MeLeĞi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    47
    Ödül Puanları:
    28
    aradığı gün defterini dürerim:sinirli: iyi bir açıklaması yoksa çünkü mazeretler mazeretleri doğurur mazeretlerse yalanları ki yalandan ilişkiye hayır gelmez :D

8. gamselim

gamselim Mekanın en şık Meleği Üye

Beğenilen Mesajlar:
    185
    Ödül Puanları:
    63
    bende refra gibi aglamaktann artık gözlerimmm cıkar yerinden ve meraktan ölürümm kafayı yerim herhaldee :((

9. _"Ezgi''_

_"Ezgi''_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Ben ağlıyom :(
    Aşk böcüğümden alamadım ben 2 gün haber annesigili aradım nerde bu bebe diye sonra sesini duyuncada ağladım çok özledim seni diye :(

10. elvin berfin

elvin berfin Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    70
    Ödül Puanları:
    28
    ben hep ALLAHA dua ederim ve esimi cocuklarimi benden ayrma diye. birgünde rüyamda esim ölmüs ben bir agliyorum ama nasil ben ne yapacagim nasil yasayacagim. rüyada bile sanki benim icin hayat bitmisti cok zor. ALLAH kimseye böyle bir aci vermesin ama ölüm hepimizin basinda.

Anket: Nefesimsin dediğiniz insandan haber alamazsanız ne yaparsınız konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. neden dediğiniz soruların cevapları..

neden dediğiniz soruların cevapları..

bebekleri neden hıçkırık tutar bebekler neden saçlarını çeker bebekler saçını çeker saçını saç Damarlarımız NEDEN Mavi Görünür ? Diğerlerinden daha uzun dalga boyuna sahip olan kırmızı ışınlar, deri yüzeyinden daha derine inerek kan damarlarına kadar ulaşır ve emilir. Kısa dalga boylu olan mavi ışınlar ise damarlara ulaştığında geri yansıtılır. Bu nedenle de kan damarlarımız, içinde akan kanın...
  2. Radyasyon Dedikleri Şey Nedir?

Radyasyon Dedikleri Şey Nedir?

radyasyon,radyasyon nedir,zararları,çernobil,felaket senaryoları,nükleer enerji,enerji santralleri,hiroşima Nükleer enerji denilince aklımıza Hiroşima ve Nagasaki'ye atılan atom bombalan, Çernobil'deki nükleer santral kazası ve nükleer atıklar gelir. Nükleer enerji ve onun sonucu radyasyon iyi amaçlarla kullanılmadıkları zaman insan neslini dünyadan silebilecek kadar...
  3. Çikolata İnsanda Bağımlılık Yapar mı?

Çikolata İnsanda Bağımlılık Yapar mı?

çikolata, insanda bağımlılık yapar mı, tatlı, sebepleri, nasıl, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çikolata benim için en büyük mutluluktur.Onsuz bir hayat düşünemiyorum.Bağımlısıyım diyebilirim.Peki bu bağımlılık insanda nasıl oluşuyor? Bir çok besin ve madde kişilerin vücutlarında bir çok değişikliğin meydana gelmesine neden olmaktadır. Bu değişimler...
  4. Ne yaparım

Ne yaparım

Ben aldatıldım.Eşim olacak o adam işte çok önemli dosyalar falan var diyodu eve gelemiyecekmiş.Arkadaşıma giderken kızla gördüm böyle genö alımlı sarışın bi kız .Böyle minicik şort bide ip askılı bir badı giymiş o eşim olcak adama saarılşmışlar bide aradım o sırada nerdesin diy hala işteyim diyo.Eve gel dedim kavgs ettik üstüne dayak yedim.Boşanma davası acıcam dedim bıçk tuttu yaa.Burayada...

Sayfayı Paylaş