gebe
  1. suCre

suCre Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    135
    Ödül Puanları:
    63

aNLa...

Konu, 'Duygu Yüklü Yazılar' kısmında suCre tarafından paylaşıldı.

Ben seni degil aslinda
    Belki bu kadar benligimin icinde
    Ama benim olamamanini sevdim
    O kadar yakin o kadar candan
    Ama bir o kadarda uzaktan bende bi hasret oluşunu sevdim
    Sen benim olmadin ki
    Ben senin başkalarinin olurkenki gozlerini sevdim
    Hep ayni masumluğu
    Yumusak ellerini birturlu tutamamayi sevdim
    Ben hep senin yakinlarinda
    Ama hiç yaninda olamamayi sevdim
    Ben seni değil bitanem
    Senin olamamayi sevdim
    Bir şeyler yanliş gitti ya her seferinde
    Ben tum yanlislarimin sen olmasini sevdim
    Anla be gulumBen seni degil
    Bunca yasadigim sensizligi sevdim
    Oyle ki hep ona sarilip uyudum geceleri
    Sevgisizdim onu sevdim
    Ben bitanem, kimsenin sevemeyecegi kadar
    Kendimden bile haberim olmadan
    O kadar, iste o kadar delicesine sevdim

aNLa... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlar

Anlar

Eğer yeniden başlayabilseydim yaşamaya İkincisinde daha çok hata yapardım. Kusursuz olmaya çalışmaz, sırtüstü yatardım Neşeli olurdum ilkinde olmadığım kadar. Çok az şeyi ciddiyetle yapardım. Temizlik sorun bile olmazdı asla. Daha çok riske girerdim. Seyahat ederdim daha fazla. Daha çok güneş doğuşu izler, daha çok dağa tırmanır, daha çok nehirde yüzerdim. Görmediğim birçok...
  2. Anız

Anız

Ekinin biçildikten sonra toprakta kalan köklü sapını görmek ucuzluk ve berekete delalet eder. ( Ayrıca Bakınız; Buğday.)
  3. Ana

Ana

Ana görmek, her türlü hayırlara erişmektir. Annesinin kendisini doğurduğunu görmek yoksul için zenginlikle,zengin için sıkıntıyla tabir edilir. İnsanın gördüğü en hayırlı rüya, onun ana-babasını, dede ve ninesini ve diğer akrabalarını görmesidir.
  4. Anima

Anima

Jung psikolojisinde kullanılan bir terimdir. Bireyin dışa dönük karakteristiklerinin (persona) karşıtı olup iç varlık ya da «ruh» anlamına gelir. «Anima» terimi, bir erkeğin kadınsı iç benliği için kullanılır. (bkz. Animus)
  5. Anime

Anime

Çizgi Resimler Japon veya Japon animasyonlarına benzer çizgi filmlere "Anime" denir. Sailormoon, the Rose Of The Versailles,Tsubasa...gibi çizgi filmler "Anime"dir. "Anime" lerin her yaştan insana hitap eden konuları mevcuttur ve olağan ya da olağandışı herşey "Anime" lerin konusu olabilir. "Anime" ler de yer alan karakterlerin...

Sayfayı Paylaş