gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

anlam dolu resimler..

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

anlam dolu sözler anlam dolu yazılar yüklü resimler

2. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: anlam dolu resimler..

emeğine sağlık

anlam dolu resimler.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. huzur dolu vacizeli resimler!

huzur dolu vacizeli resimler!

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Aşkı Anlatan Resimler

Aşkı Anlatan Resimler

aşkı anlatan resimler aşk anlatan resimler
  3. dolu dizgin aşk resimleri

dolu dizgin aşk resimleri

aşk fotoları acı dolu aşk resimleri dolu fotolar fotoğraflar
  4. aşk dolu cümlelere hapis anlamlarla yüklü sözler

aşk dolu cümlelere hapis anlamlarla yüklü sözler

aşk yüklü sözler sitem yüklü sözler hapis sözleri hapis ile ilgili aşk dolu facebook ♥ sen hıc denızın dıbıne baktıgında yesıl ormanı gordun mu? Sakın ımkansız deme; cunku ben senın gozlerıne baktıgımda olulerın bıle sahıt olamadıgı cennetı gordum ♥ sensızlıgı buzlara yazdım; guneste erısın dıye. Hasretı sahıle yazdım; dalgalar gotursun dıye. Adını kalbıme yazdım; bırlıkte gomulsun dıye... ♥...
  5. Sevgili İnsanlar;???Aşkdan Gelen Anlam Dolu Mektup...

Sevgili İnsanlar;???Aşkdan Gelen Anlam Dolu Mektup...

Sevgili İnsanlar; Yıllarca benim peşimden koştunuz, beni anlamaya, beni tanımlamaya çalıştınız, bir çok kez beni bulduğunuzu zannettiniz, bana sahip olmaya çalıştınız, birbirinize ve kendinize zarar verdiniz, acı çektiniz. Ama beni hiç fark etmediniz. Evet, beni hiç fark etmediniz diyorum size. İki kedinin öyküsünü bilir misiniz? Küçük kedi durmadan kuyruğunu kovalıyormuş. Yakalayamadıkça da...

Sayfayı Paylaş