gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anlam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen sözlerin bir de anlamları yazarmısınız ama başka yerlerden bularak değil kendi fikirlerinizle :( Lütfen ....

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hangi sözlerin anlamlarını, anlayamadık :)

anlam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. @ Sembolünün Anlamı

@ Sembolünün Anlamı

chp simgesi anlamı Biraz komik görünümlü, kuyruğu tepesinden dolaşan bu küçük 'a' harfi, internetle beraber günümüzde en çok kullanılan sembollerden biri olmuştur. Sembolün gerçek orijini tam olarak bilinmemektedir. Dünya üzerinde genel kabul görmüş ortak bir isminin olmaması da şaşırtıcıdır. En çok kabul gören ismi İngilizce'deki 'at sign'dır. Bu sembole Almanlar 'at zeichen', İspanyollar...
  2. Hayatın Anlamı...

Hayatın Anlamı...

Günlerden bir gün adamın biri hayatın anlamını merak etmiş. Bulduğu hiçbir yanıt ona yeterli gelmemiş ve çevresine danışmış. Aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Köy, kasaba, ülke dolaşmış ama yetineceği hiç bir cevap bulamamış. Tam umudunu yitirmişken bir köyde ona... -"Şu karşıki dağları görüyor musun, orada yaşlı bir bilge yaşar istersen...
  3. Kayboluşumun anlamı..

Kayboluşumun anlamı..

Kayboluşumun anlamı.. Hayat ağacının bir başka dalındayım.Yarıçıplağım farkındayım. Bakışlarımın yerini alıyor şimdi suskunluk. Herşey suskunluğu getiriyor başucuma.. Nasıl yorgunum bir bilsen... Yine de, özlemini ve özleminin oluşturduğu acıyı tatmamış olsaydım, varlığının mükemmelliğini de keşfedemeyecektim hiçbir zaman. Yüreğimdeki sancı sen olduğundan ve yokluğunun acısında da...
  4. Hendese Anlamı

Hendese Anlamı

hendese nedir ne demektir anlamı manası ne demek ile ilgili bilgiler burada melekler. Bu yazımızda dilimize Arapça'dan gelmiş bir kelimenin anlamından bahsedeceğiz sizlere. Pek çok dilden etkilenmiş olan Türk dili içinde eskiden kullanılan hendese ne demektir, hendese anlamı nedir merak ediyorsanız yazımıza geçelim ve bizim de bilmediğimiz hendese ne demek birlikte öğrenelim.. Hendese...
  5. Keşişleme Anlamı

Keşişleme Anlamı

Keşişleme Anlamı nedir lütfen bu kelimenin açıklamasını yani ne anlama geldiğini bana yazın.

Sayfayı Paylaş