gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anlam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

lütfen sözlerin bir de anlamları yazarmısınız ama başka yerlerden bularak değil kendi fikirlerinizle :( Lütfen ....

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Hangi sözlerin anlamlarını, anlayamadık :)

anlam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaşamın anlamı

Yaşamın anlamı

YAŞAMIN ANLAMI Yaşamın bir anlamı var mı? Herkes bu konuda birşeyler söyleyebilir. Kimileri birbirinden farklı şeyler söyleyecektir. Kimileri de aynı şeyleri söyleyecektir. Yaşamın anlamı konusunda aynı şeyleri söyleyenler gerçekten aynı şeylerden mi bahsediyor? Tümüyle tarafsız bakarsak, her insanın iç dünyasının diğer insanlara göre sonsuz farklılık ve...
  2. Hayatın anlamı...

Hayatın anlamı...

Eski zamanların birinde bir adam hayatın anlamının ne olduğunu kendi kendine sormaya başlamış… Bulduğu hiçbir cevap ona yeterli gelmemiş ve başkalarına sormaya karar vermiş… Ama aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Fakat mutlaka bir cevabı olmalı diyormuş… Ve dolaşıp herkese bunu sormaya karar vermiş… Köy, kasaba, ülke dolaşmış bu arada zaman da durmuyor tabi ki… Tam umudunu yitirmişken bir köyde...
  3. Hayatın Anlamı...

Hayatın Anlamı...

Günlerden bir gün adamın biri hayatın anlamını merak etmiş. Bulduğu hiçbir yanıt ona yeterli gelmemiş ve çevresine danışmış. Aldığı cevaplar da ona yetmemiş. Köy, kasaba, ülke dolaşmış ama yetineceği hiç bir cevap bulamamış. Tam umudunu yitirmişken bir köyde ona... -"Şu karşıki dağları görüyor musun, orada yaşlı bir bilge yaşar istersen...
  4. Kayboluşumun anlamı..

Kayboluşumun anlamı..

Kayboluşumun anlamı.. Hayat ağacının bir başka dalındayım.Yarıçıplağım farkındayım. Bakışlarımın yerini alıyor şimdi suskunluk. Herşey suskunluğu getiriyor başucuma.. Nasıl yorgunum bir bilsen... Yine de, özlemini ve özleminin oluşturduğu acıyı tatmamış olsaydım, varlığının mükemmelliğini de keşfedemeyecektim hiçbir zaman. Yüreğimdeki sancı sen olduğundan ve yokluğunun acısında da...
  5. Mistisizm anlamı

Mistisizm anlamı

mistisizm anlamı nedir merak ediyorum, cevaplar mısınız

Sayfayı Paylaş