gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.213
    Ödül Puanları:
    113

anlamı olan güzel nickler

Konu, 'msn nickleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

anlamı güzel nickler anlamı olan sözler güzel olan sözler anlam yüklü nickler anlam yüklü > İstersen dünyayı çağır imdada; Sen varsın dünyada, bir de ben varım! - NFK
    > Bundan böyle sesimi unut, yüzümü unut, ismimi unuT!

> Seni korkutacak geçtiğin yollar, Arkandan gelecek hep ayak sesim. - NFK

> Kaçıp dolaşsan da sen, şehir şehir, Bana kalacaksın yine son günü. - NFK

> öLüm oyunu çift kişiLik, ağır çekeN maT oLur!

> Bana düşmez can vermek, yumuşak bir kucakta; Ben bu kaldırımların emzirdiği çocuğum! - NFK

> Sokaktayım, kimsesiz bir sokak ortasında; Yürüyorum, arkama bakmadan yürüyorum. - NFK

> Sizin gözLeriniz doLarken biz gözümüzü kırpmadıK!

> Bizler; Siz Sokağa Çıkarken Annelerinizin Uyardığı O Kötü Çocuklarız.

> нιçвιя ѕєναρ мυтℓυ єтмє∂ι вєηι ѕєηιηℓє gιя∂ιğιм güηαнℓαя кα∂αя..
    .

anlamı olan güzel nickler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Güzel Nickler

Güzel Nickler

Güzel Nickler Unut dediler , unuttum. Ama seni değil, unut diyenleri . ist.ankara uçakla dört saat,severim seni 24 saat Kır Kalbimi Gönlün Olsun,Al Herşeyi Gözün Doysun,Şimdi Başka Kollardayım,Bu Da Sana Kapak Olsun Seni Sevdimde Ne Oldu Tuborg ile Telsim Zengin Oldu ÇöLüN,SuYa ÖzLeMi,BeNiM SaNa OlaN AşKıMıN YaNıNdA HİÇ KALIR Kırıyorsa sözlerim susarım bir daha...
  2. msn de şekilli olan nickler

msn de şekilli olan nickler

Aşağıdakileri kopyalayıp göndermek istediğiniz kişiye yollayın. Gerçekten süper ifadelerden şekiller ortaya çıkıyor. Denemenizi öneririm. -------------------------------------------------------------------------- (I)(m)(I)(I)(m)(I)(I)(m)(m)(I)(I)(m)(I)(I)(I)(I)(m )(m)(I)(I) (I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(I)(m)(I )(I)(m)(I) (I)(m)(m)(m)(m)(I)(m)(I)(I)(m)(I)(m)(I)(I)(I)(m)(m...
  3. En güzel sevgi nickleri!!!

En güzel sevgi nickleri!!!

sevgi nickleri 2011 aşk nickleri 2011 en güzel nickler Sevdiceğinize sevgi dolu msjlar,göndermeler yapmak istiyorsanız,işte tam size göre bir konu:)Sevgilinize,sevgi dolu nickler:) Şimdi bir çizgi-fiLm kahramanısın gözümde!! SEFen sefh3Rr seFmeyN defOLb qiDeR XD haYaTı çeVrimDI$ıı yaŞıoRm Sefgi nickleri seFmeq haRAm seFİLmeq İsyanıM oLdu x( seFmeyİDe bİLirDiq SewDiqim Uzak DuRMa !!...
  4. En güzel aşk nickleri

En güzel aşk nickleri

en güzel aşk nickleri en güzel aşklar esrarla başlar kalemimi kırsalar seni sevdiğimi kanımla yazarım Bazen çoban olup koyun güderim Kafam Bozulur Esrar Çekerim Bunalıma Girer Jilet Atarım Ferdiciyim arkadaş çok görme bana!!! Secde Ettim aşka taparcasına uğrunda Tanrının Yolundan oldum Sebep sensin bütün günahlarıma sevdikçe sayende günahkar oldum! ben sensiz cennette yaşamaktansa seninle...
  5. Güzel nickler...

Güzel nickler...

güzel nickler Birbirinden güzel nickler getirdim meleklerim, istek üzere imza olarakta kullanabilirsiniz :) Ben ne bildiysem sen hep bozdun şimdi sen bil ben bozucam Sözler hep acıdır Kendini bilmezler ise hep kaçınır ‘Adı aşk sebebimin Her hata kaLbimin…’ \ Bozuyorum aşk kurucu mu_? / Neyine güveniyor kaLbim boyundan büyük bu sevda Yaşamasam bugünü HAYAT beni...

Sayfayı Paylaş