gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anlamlı Ağlatan Sözler 2012

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

2012 Ağlatan Sözler kısa Anlamlı Ağlatan Sözler 2012
    Merhaba Sevgili Melek'ler ve ağlatan yeni sözler arayan siz sevgili misafirler. Bu sayfamızda yeni ağlatan sözler sunuyor ve diyoruz ki bu sözlerin anlamı harika çok duygu yüklü. [​IMG]
    "Pişman değilim! Sadece dön bak arkana; ne için, nelerden vazgeçtin? Neler dururken, sen neyi seçtin".

Ömrümün her gününde, asırlık elem saklı...
    Adın kalbime mühür artık, dilde yasaklı!.

Hücum edilmez bir beden içinde,ölmez bir Ruhum var..

ben seni sevdim sebepsiz sen beni sevmedin şerefsiz

Canı yanan sabretsin,
    Canı yakan, canının yanacağı günü beklesin!..

Hz. Muhammed (s.a.v)

Terk edilirken “görüşürüz” kelimesini duymaktan daha sancılı bir şey yok. Zaten öldürdün lan bir de umut mu veriyorsun!

Yalnızlığmda çoğalıp , Kalabalıkta eksiliyorum .. Ve öylesine kalabalık ki yalnızlığım ; Ne yana dönsem sana çarpıyorum .

Her Yürek Sevebilseydi Zaten Adı Yürek Olmazdı Ve Her Seven Yürekli Olsaydı Aşk Bu Kadar Basit Olmazdı. .

Kahve falında balık para demekse; En büyük hazinemdir gözlerindeki okyanus..

Arada bir yokluyorsun 'sol' yanımı. Öyle bir 'seni seviyorum' dedin ki inan olsun kalbime indi'n.

Adın ki en güzel kelimedir dağarcığımda ne zaman ansam; kelimelerim kendini asar dar'ağacında..

"Dünyaları sığdırırdım yüreğime." derdin bana bir zamanlar. Dünyaları sığdırırken yüreğine, beni sığdıramadın mı ?

"Seni seviyorum." cümlesi en çok sana yakışıyordu, en çok senden duymak mutlu ediyordu.

M U T L U L U K mu ? Evet adını duymuştum. :)

Sen beni kandırmadın, ben sana inanmayı seçtim. Hepsi bu.

"Kanayan yaralarına, kan dursun diye başka bedenler basarsan, sadece mikrop kaparsın".

"Eğer bir insanı gerçekten unutmak istiyorsan onunla yaşadıklarını değil, onun sana yaşattıklarını hatırla".

"Hiçbir zaman garantisi olmayan bir mutluluk için, Hayatınızda kalıcı olan şeyleri yok etmeyin. Çünkü tek üzülen siz olursunuz".

"Belki kimse olmayacak senin gibi; ama sende olmayacaksın eskisi gibi".

Çok sahiplenmeden seveceksin mesela. Hem her an avuçlarından kayıp gidecekmiş gibi, Hemde hep senin kalacakmış gibi.

Anlamlı Ağlatan Sözler 2012 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2012 anlamlı sözler

2012 anlamlı sözler

anlamlı sözler 2012 sözler 2012 anlamlı 2012 anlamlı sözler, söz, sözleri, msj, mesajlar, mesajları, sms, smsler burada arkadaşlar "Sevdiğime anlamlı bir söz arıyorum" diyenler, işte size 2012 yılının en anlamlı ve en güzel sözleri Melek'ler:) İsterseniz bir kaç yerinde değişiklik ve eklmede yapabilir, sevdiklerinizi 2012 anlamlı sözlerle etkileyebilirsiniz :) Yanağına düşen...
  2. kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012

kısa anlamlı sözler 2012 2012 kısa anlamlı sözler anlamlı kısa sözler 2012 Anlamı büyük olan ama söylemesi ya da yazması kısa olan yani kısacası; kısa ve anlamlı olan yeni sözler burada Melek'ler. bir bilmecem var çocuklar gibi oldu ama boş verin siz şmidi bunları, buyrun kısa anlamlı sözler 2012 modelleri burada Melek'ler. Yanağına düşen kar tanesi eriyip dudaklarına indiğinde ve o bir...
  3. Ağlatan Sözler 2012

Ağlatan Sözler 2012

Ağlatan Sözler 2012 Ağlatan mesajlar 2012 Merhaba arkadaşlar ben birini ağlatmak istiyorum ve sizden de ağlatan sözler istiyorum ama mümkünse yeni olsun bu sözler:)
  4. Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

Kısa Anlamlı Aşk Sözleri 2012

kısa öz Aşk sözleri kısa aşk sözleri 2012 Kimi zaman insanın sevdiğine edeceği bir iki cümle, pek çok şeyi fazlasıyla anlatır melekler :) Eğer siz de az ve öz konuşmayı sevenlerdenseniz, aşağıda ki listede bulunan asevgi sözcükleri eminiz çok hoşunuza gidecektir :tik: Fazla büyütme kendini, en fazla sevebildiğim kadarsın dahası yok.. Güzellik; sadece güzel olan şeylerde değil, Güzel...
  5. Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler 2012

Kısa Anlamlı Sözler Kısa Anlamlı Sözler 2012 Anlamlı sözler arayan tüm misafirlerimize ve tabi ki siz sevgili melek'lerimize, bu yazımızda yılın en yeni ve en güzel anmalı hoş olan kısa anlamlı sözleri sunuyoruz :) Anlamlı Sözler -Gün Birgün Sevdalanmış Geceye, Gecede Yakamoz Düşürmüş Denize, O Günden Bugüne Geceyle Gündüz Ayrılmaz Olmuş, Taki Güneş Tutulup, Gölge Düşürene Dek...

Sayfayı Paylaş