gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Anlamlı Hatıra Mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Anlamlı Hatıra Sözleri Çok Güzel Hatıra Mesajları

Faceinizden, twitterdan ya da msninizden paylaşabileceğiniz, cep telefonunuzdan sevdiklerinize mesaj olarak paylaşabileceğiniz birbirinden anlamlı hatıra mesajlarıyla karşınızdayız melekler :) Seçin, beğenin, kullanın...

An belki geçicidir, fakat hatıra ebediyen kalıcıdır Bud Meyer

Hatırlanma sanatı, dikkati çekme sanatıdır Samuel Johnson

Arkada bıraktıklarımızın hatıralarında yaşamak, ölmemektir Campbell

Bana hatırlama değil, unutma sanatını öğret; çünkü hatırlamak istemediklerimi hatırlıyorum ve unutmak istediklerimi unutamıyorum Themistocles

Boyuna geçip giden ömürde, hatıraları anmak, yaşamayı uzatmak mıdır, kısaltmak mı? Ruşen Eşref Günaydın

Eski hatıralarımız, yeni umutlarımız olmalıdır A Houssaye

Gençler ümitleriyle, ihtiyarlar anılarıyla yaşarlar Fransız Atasözü

Hatıra yazmak, ölümün elinden bir şey kurtarmaktır Andre Gide

Hayatımızda en yüce, en güçlü ve faydalı dayanağımız, ana baba evinden kalma hatıralarımızdırDostoyevski

İnsanları acı hatıralar kadar hiçbir şey birbirine bağlayamaz Louis Verneuil

İster tatlı, ister acı olsun, hatıra insana ıstırap verir Dostoyevski

Öyle hatıralar vardır ki, anlatırken güzelliği gider George Sand

Hayat denen şey dilimin ucunda!

Kimi zaman gülüp geçtiğin, kimi zaman batıp gittiğin sokakların çatısı yok

Beklerken bütünleşmişim soğuk mermerin rengiyle meğer bu sokağın bir taşıymışım kaç yabancı basmış üstüme sayamadım

Kal derken gitmeleri haykıramadım Kapımın önündeyim,beklerim ben Zaten kalkmayı başaramadım

Anlamlı Hatıra Mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamlı bayram mesajları

Anlamlı bayram mesajları

anlamlı bayram mesajları anlamli bayram mesajlari mesajlari anlamlı mesajı en mesajları Özel günlerde hele ki bayramlarda hatırlanmak aranıp sorulmak kadar güzel ve değerli bir şey var mıdır? Kimsenin gönlü kalmasın arkadaşlarım kalpler kırılmasın ne demişler yarım elma gönül alma:) Sevdiğiniz insanlara onları unutmadığınızı ve değer verdiğinizi göstermek isteyenler için en güzel bayram...
  2. Manalı anlamlı mesajlar

Manalı anlamlı mesajlar

en anlamlı mesajlar manalı sözler anlamlı sözler Bu günlerde biraz kırgın, yorgun, dargın mısınız? Şöyle içinizi bir dökseniz belki iyi gelecek ha, ne dersiniz ? İster misiniz bu konuda size yardımcı olalım? O zaman buyrun bu sözler belki içinizi rahatlatır; manalı anlamı çok güzel sözler, sizleri bekler melek'ler. Sonsuzluk koyuyorum adını sensiz günlerin, senli günlerle takas...
  3. Anlamlı Duygusal Mesajlar Sözler

Anlamlı Duygusal Mesajlar Sözler

En Anlamlı Duygusal Sözler Anlamlı Duygusal Sözler Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda bizden en anlamlı duygusal sözler isteyen misafirimiz için ve ilgili tüm akradaşlarımız için anlamlı duygusal mesajlar ve sözleri paylaşıyoruz. - Askimin bahari sensin diyerek Kalbimin feryadi dinsin diyerek Hayatta yanliz seni severek Acilan gülümü dermeye geldim!! - Hasretin bir yana kahrin bir...
  4. En anlamlı Günaydın Mesajları

En anlamlı Günaydın Mesajları

Anlamlı ve güzel olsun daha önce duyulmamış ve içinde sevgi sözcükleri bulunan anlamlı GÜnaydın mesajları arıyorul. Lütfen öncekiler gibi olmasın az güzel olsun :D:D
  5. Tatlı kısa anlamlı mesajlar

Tatlı kısa anlamlı mesajlar

KaranIığa gizIensen de kaIbim buIur seni. Güneş doğmasa da oIur, bana senin ışığın yeter. Her yüreğin penceresinde buğu iIe yazıImış bir kaç harf vardır. İIişki durumum; yeşiI bağın üzümü, yoIa diktim gözümü. Ne geIen var ne giden, kime diyem sözümü. Tatlı Sözler Çok isterdim, sen uyurken bir bardak su misaIi baş ucunda oImayı. İyi hissettiren insanIar bağımIıIık yapar. ‘Sana ihtiyacım var’...

Sayfayı Paylaş