gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

anlamlı konsere talep olmadı

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Sezen Aksu ve Ceza'nın sokaktaki hayvanları korumak için yaptıkları konsere beklenen sayıda katılımın olmaması herkesi şaşırttı......
    CEZA VE SEZEN AKSU'YA ŞOK!
    TÜRKİYE'DEKİ SAHİPSİZ SOKAK HAYVANLARI İÇİN CEMAL REŞİT REY'DE DÜZENLENECEK KONSER İÇİN SADECE 150 BİLET SATILMASI, ORGANİZATÖRLERİ ŞOK ETTİ...

31 Mart Salı günü düzenlenecek konserde, Ceza sahne alırken Sezen Aksu'da konuk sanatçı olarak konsere katılacak. Duyurusu günler öncesinden yapılan ve bin kişilik salonda gerçekleştirilecek konserin gelirinin tamamı, sokak hayvanları için harcanacak. Konsere çok az zaman kalmasına rağmen az sayıda bilet satılması üzerine harekete geçen organizatörler, konser için hayvanseverlere çağrıda bulunuyor.

Sanatçılar sokak hayvanları için ele ele verdi. Hayvanların hayat haklarını savunan DRUM'ın (Dialogue. Respect. Understanding Through Music) organizasyonuyla, 'Yaşam Hakkı İçin Sahnedeyiz' sloganı ile sahipsiz sokak hayvanları için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda bir konser düzenlendi. Konserin duyurusu iki hafta önce yapıldı, bilboardlar kiralandı. Ceza'nın sahneye çıkacağı gecceye ünlü sanatçı Sezen Aksu'nun da konuk sanatçı olarak katılacağı duyuruldu. Sunuculuğunu sanatçı Doğa Rutkay'ın yapacağı geccenin '[email protected]' gösterisi ile renkleneceği de ifade edildi. Konserden elde edilecek gelirin tamamının sokak hayvanları için harcanacağı belirtildi.

BİN KİŞİ BEKLENİYOR ANCAK 150 BİLET SATILDI

31 Mart günü saat 20.30'da gerçekleştirilmesi planlanan ve biletleri 34 ve 56 TL'den satışa çıkarılan geccenin organizasyonu tamamlandı. Ancak bin kişinin beklendiği konsere 5 gün kalmasına rağmen şu ana kadar sadece 150 biletin satılması organizasyon yetkililerini şaşırttı. Yetkililer, tüm hayvanseverleri konser biletlerini satın almaya çağırdı.

anlamlı konsere talep olmadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Coşkun Sabah - Olmadı Olmadı Gitti

Coşkun Sabah - Olmadı Olmadı Gitti

Yüzkere bin kere söylemedimmi Bu aşkın çaresi yok demedimmi Sen dizime kapanıp yalvarırken Ben sanki kahrolupta ölmedimmi Olmadı olmadı gitti Yandı kül oldu bitti Nasıl sevgiymiş bu Anlamadım gitti Bir yılda bin yılda beklerdim seni Görmeseydim eğer tüm gerçekleri Sen yıllardır bir hayal peşinde Bense başbaşayım dertlerimle Olmadı olmadı gitti Yandı kül oldu bitti Nasıl sevgiymiş bu...
  2. Talep Hakki:

Talep Hakki:

Madde 107 - Her alacaklı mensup olduğu derece namına satış talebinde bulunabilir. 100 üncü maddenin son fıkrası mucibince hacizleri evvelki dereceden artacak bedeller için muteber olan alacaklılardan her biri dahi mensup olduğu derece namına satış isteyebilir.
  3. Özcan Deniz'den anlamlı konser

Özcan Deniz'den anlamlı konser

özcan deniz konseri 2011 konserleri cratos konseri yardım konseri haberleri burada arkadaşlar Oyunculukta ki başarısı ve sesinin güzelli ile benimde beğenimi kazanan Özcan Deniz, sahnelere biraz ara vermişti ve http://www.meleklermekani.com/magazin/192256-nurgul-yesilcay-ve-ozcan-denizin-yeni-projesi.html diye geçtiğimiz günlerde gündeme gelmişti. Nihayet Özcan Deniz sahneye çıkmaya...
  4. Adet olmadım

Adet olmadım

Merhaba. 5sınıfın mayısnda aadet oldum. 3yıl geçti üstünden. bu yılın subatında adet olmadm. şuan 15 yaşındayım. agustosta olmadım öbür aylar oldum ama :S 18 yaşında kadar böyle şeyler normaldir diye duydum. sizinde fikirlerinizi öğrenblrmym lütfen
  5. ADET OLMADIM

ADET OLMADIM

KIZLAR MRB,BEN ARALIK 24 DE DOĞUM KONTROL HAPI KULLANMAYA BAŞLADIM. HAP 28 GÜNLÜK DÜ. YANİ28 TANE HAP VARDI. HAP BİTELİ 1 HAFTA OLDU VE BEN HALA ADET OLMADIM .ÖLE KORUNMASIZ İLİŞKİYEDE GİRMEDİK. AMA NEDEN OLMADIM. HAMİLE OLABİLİRMİYİM. GEÇTİĞİMİZ 2 3 GÜN SADECE ÇOK AZ KAHVERENGİ AKINTI GELDİ .BU NE DEMEK SİZCE. HAP BİTTİKDEN SONRA DA TEKRAR KULLANMADIM.KORKTUM. YARDIM EDDİİİNNNNN

Sayfayı Paylaş