gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Anlamlı Sözler

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Anlamlı Sözler Selam kızlar sizden çok anlamlı ve güzel sözler yazmanızı bekliyorum bu sözleri face de ya da msn de kullanacağım.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anlamlı Sözler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlamlı sözler

Anlamlı sözler

ganlamlı sözler Öyle bir ömür geçir ki,herkes ağlasın öldüğünde sen mutlulukla gülümse... sabırlı,şefkatli,bağışlayıcı ol... eninde sonunda bütün servetin sensin... görmeye çalış ki, bütün pisliğine ve kalleşliğine rağmen dünya yine de insanoğlunun biricik güzel mekanıdır... Hayat seyretmek değil,yaşamak yaşamaksa,inanın okumak... okumak...okumak... ya öğreten olacaksın bu dünya da ya...
  2. Kısa anlamlı mevlana sözleri

Kısa anlamlı mevlana sözleri

Hz. Mevlana'dan kısa ve anlamlı özlü sözler arkadaşlarım. Ekme günü gizlemek toprağa tohumu saçmak günüdür. Devşirme günüyse tohumun bittiği gündür,karşılığını bulma günüdür. Saman çöpü gibi her yelden titrersin. Dağ bile olsan, bir saman çöpüne değmezsin. Üzerinde pek çok meyveler bulunan bir dalı, meyvalar aşağı doğru çeker. Meyvasız bir dalın ucu ise, servi ağacı gibi havada olur. O...
  3. kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook

kısa anlamlı sözler facebook facebook kısa anlamlı sözler kısa anlamlı sözler face Facebook sayfanızda ki arkadaşlarınıza ya da Facebook sayfasından asevgilinize kısa anlamlı facebook sözleri göndermek isterseniz, sizlere en güzel facebook kısa anlamlı sözler sunuyoruz Melek'ler. Facebookda “Ne düşünüyorsun?” alanına yazabileceğiniz güzel ve düşünce üzerine sözler Düşünüyorum o...
  4. Yeni Sevgilime Anlamlı Sözler

Yeni Sevgilime Anlamlı Sözler

Sevgilime Anlamlı Sözler yeni Sevgilime Anlamlı Sözler kısa Sevgilisine anlamlı ve güzel sözler yazmak isteyen, göndermek isteyenler için, bu yazımızda en güzel sevgiliye anlamlı sözleri paylaşıma açıyoruz Melek'ler. Seni Sevdiğimi Düşündükçe Ölmeyi Diliyorum Tanrıdan... Her Seferinde Kalbim Başka Bir İsyan Çıkarıyor... Elimde Olsa Kalbimi Yerinden Söker Ayaklarımla Çiğnerdim... Ama...
  5. Anlamlı Felsefi Sözler

Anlamlı Felsefi Sözler

Düşündürücü Felsefi Sözler, En Anlamlı Felsefi Sözler, Merhaba Sevgili Melek'ler ve felsefi sözler arayan tüm sevgili misafir arkadaşalrımız, sizler için bu yazımızda en anlamlı felsefi sözleri paylaşıma açıyoruz. Bütün renkler aynı hızda kirleniyordu. Birinciliği beyaza verdiler. Özdemir Asaf İnsanların çoğu kaybetmekten korktugu için, sevmekten korkuyor. Sevilmekten korkuyor,...

Sayfayı Paylaş