gebe
  1. deniz_25710

deniz_25710 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

anlasana

Konu, 'Aşk Resimleri' kısmında deniz_25710 tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

[​IMG][​IMG]

2. NuRoVSkİ

NuRoVSkİ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: anlasana
    paylasım için saol

anlasana konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şebnem Ferah - Anlasana

Şebnem Ferah - Anlasana

Kendimi esir aldim Çalmadi yine telefonlar Alisirim sanmistim Yüregimde sancim var Gel etme nazli günes Sensin gönlüme es Beni biraz anlasana Ölürüm askina yar Ölürüm diyar diyar Beni biraz anlasana Ooo saril bana Beni biraz anlasana
  2. Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana

Nazan Öncel - Ölüyorum Anlasana

Değişen birşey olmadı oooh Kalbim hızla çarpıyor oooh Gel gör anlatamam sana oooh Hatırası dün gibi oooh Şimdi gitmeli Ama ölmeli Anlıyor musun İkimizden biri Şimdi gitmeli Ama ölmeli Bu şehirden hemen Şimdi gitmeli Ölüyorum anlasana Bir daha yoluna çıkmam oooh Söz veriyorum sana oooh Semtine bile uğramam oooh Seni bırakıyorum sana __________________
  3. Müslüm Gürses - Anlasana

Müslüm Gürses - Anlasana

Neden Geldİm Bu DÜnyaya Hakkim Yokmu YaŞamaya Halİmden Sen Anlasana Anlasana Dertlİ Öten BÜlbÜl Gİbİ Boynu BÜkÜk Bİr GÜl Gİbİ AŞka DÜŞen Mecnun Gİbİ KahrolmuŞum Anlasana İsmİne Şİİrler Yazdim BaŞina Tacimi Taktim GÖnlÜmÜn Sultani Yaptim Anlasana Sevda Yolu Senden GeÇer BÜtÜn Dertler Benden GeÇer Bu Çİleler Senle Bİter Senle Bİter Anlasana Anlasana KahrolmuŞum Anlasana __________________
  4. Sen yokken olmuyor anlasana

Sen yokken olmuyor anlasana

anlasana Seninle içtiğim kahvenin tadını özledim Sana bakarken gülümsemeyi özledim, Gözlerine mühürlenip öylece kalmayı, Soğuk günlerde sımsıkı sarılıp sıcaklığınla ısıtmanı özledim.. Bir nefes gibi derin derin içime çekmeyi, Ömrün son demine dek izle[n]meyi… Kısaca seni özledim ben Benim en çok sana sarilasim var Şu minik dünyamda ki koskocaman sevgiyi canlı canlı...

Sayfayı Paylaş