gebe
  1. japonum

japonum Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anlatacaklarım Var Sadece Dinle..

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında japonum tarafından paylaşıldı.

Anlatacaklarım Var Sadece Dinle.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Sadece kelimeler var.

Sadece kelimeler var.

. bir gun sende beni arayacaksin.bos odalari gezecek ve diyeceksin ki "keske burada olsaydin."baktigin her gerceklikten kacacaksin.ama beni baktigin yerde bulamayacaksin.ayni benim bulamayislarim gibi,icini bir huzun kaplayacak.iste o an yalnizsin. uzanan ellerin bos donecek geri.icin yanacak sonra.ve gozlerin zorlayacak seni.damla damla sevgi sozcukleri,pismanligin yazilacak...
  2. Sana mavi bir seyler anlatacağım... Dinle..

Sana mavi bir seyler anlatacağım... Dinle..

Sana mavi bir seyler anlatacağım... Dinle.. Senin adini bile bilmedigin bir masal ulkesinden geliyorum ben... Senin asla duymayacagin sarkilar soyledim o ulkede... Ve yalvardim... Masal gibi olsa da tum yasananlar, yanimda O olmayinca anlami yoktu... Onu bulmak icin yalvardim tanriya... O kimdi bilmiyordum... Ama ozledigimi hissediyordum hic tanimadigim birini... Hic duymadigim...
  3. Sadece göbeğim var!

Sadece göbeğim var!

Sadece göbeğim var benim diyorsanız ve başka bölgelerinizden kilo vermek istiyorsanız sizlere bölgesel göbek eritme ile ilgili tüm bilgileri veriyorum göbekten kurtulmak istiyorsanız uzmanların önerdiği bu bilgilere kulak vermenizi tavsiye ederim hanımlar:) Göbeğinizi eritmek ister misiniz? Uygulayacağınız basit yöntemlerle ve bilinçli beslenme ile göbeğinizi eritmeniz mümkün. Kendinizi...
  4. sadece konuşmaya ihtiyacım vardı

sadece konuşmaya ihtiyacım vardı

birkaç saat önce eşime konuşmamız gerekiyor dedim aldığım cevap hıı anlat dinliyorum oldu yemek arasında konuşulacak bir konu değil dedim işim acele babama yardım edip arkadaşlarımla buluşacağım dedi ewet kocacım anladım bana werdiğin değer bu ailenden arkadaşlarından daha önemsizim anladım artık bitmiş gerçekten bişiler belkide yoktu biz var sandık yoksa 4 yılda bitermi insanın sewgisi 2 yılı...
  5. Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı !

Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı !

Bu konu; Bengü "Anlatacaklarım Var" Yeni Albümü Çıktı haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, pop müzik şarkıcımız Bengü 2012 yılının son albümünü bugün piyasaya sürdü. "Anlatacaklarım Var" adını verdiği yeni albümü bugün müzik marketlerinde ki yerini aldı. İşte albümle ilgili diğer bilgiler... DMC etiketiyle piyasaya sürülen albümün prodüktörlüğünü...

Sayfayı Paylaş