gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

anlatamadım

Konu, 'Resimli Aşk Şiirleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

anlatamadım konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Zafer Peker - Nedense Anlatamadın

Her zaman aklımda Nasıl kalırsın bilmem En olmadık zamanda Rüyamdasın yeniden Çaresizlik ve de sen Hatırlatır herşeyi Tam unutmuşum derken Alev alır içimi Nedense anlatamadımben de kendimi Belki sen anlamadın sevgimi Nasılda bu kadar koptun benden Ne yapsan kaçamazsın kendinden Ayrılık zamanı gelince Durduramaz hiç kimse Elimden bir şey gelmez Dualarım seninle
  2. Hakkı Bulut - Anlatamadim

Hakkı Bulut - Anlatamadim

ben hic kimse icin oturup aglamadim aksamdan sabaha kadar ben hic kimse icim hickirmadim cöplukte kaldirimlarda soguk buz gibi taslara ve ben hic kimse icinde dusmedim nezaret hanelere vede girmedim kara kollara ama senin icin ama senin icin aaaahhhh aaaaahhhhh ah bir inada tuuba gibi inanmissin töbee aashaa ruhunun kapilarini kapatmissin aska sevgiye ve gönulden haykirisa ben dertlerimi...
  3. Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

Demet Akalın - Anlatamadın Mı?

anlatamadın mı Anlatamadın mı? duymuyormusun? Bu evden ben değil sen gidiyorsun... Böyle olacağını tahmin etseydim Sana ruhumu teslim etmezdim... Bilemedin kıymetimi geçmiş olsun Kiminle olursan ol beni düşün Ummadığın bir anda aklına düşeyim Yere düşen gururunu eline al Şimdi git uğurlar olsun...
  4. Müslüm Gürses - Anlatamadım

Müslüm Gürses - Anlatamadım

Her zaman mahzunum her zaman üzgün Öyle bir haldeyim, canımdan bezgin Çıkmıyor nefesim, kısıldı sesim Kendimi kimseye anlatamadım Bu kara bahtımla çırpınıp durdum Ah çekip ağladım, dizime vurdum İçime atıp da çırpındım durdum Bunları kimseye anlatamadım Her günüm çeresiz, hayatım böyle Şaşırmış kalmışım bin türlü dertle Boynumu bükerek yaşadım bende Bunları kimseye anlatamadım Sevenler terk...
  5. ., hiç anlamadın ,, anlatamadım .,

., hiç anlamadın ,, anlatamadım .,

Hép yanLı$ tarafta baktım $imdiyé kadar .. HâLâ buLamadım Séni / SıkıLdım Artık .. Var mıSın / yok muSun biLmiyorum .. ßéLki sadécé bir umutsun içimdé .. Lütfén bağırmayı déné béLki duyarım .. AnLa artık sana ihtiyacım var i$té .. YokSa kırıLdın mı bana ? Özür diLérim / hak étméyén insanLara “ sen ” gözüyLé baktım .. IpuçLarı vérdim onLara sévgimdén ama ßu asLa sana oLan...

Sayfayı Paylaş