Anlatımlı Atkı Bere Örneği | Melekler Mekanı FORUM - 31 Ağustos 2016

Anlatımlı Atkı Bere Örneği

Konu, 'Şapka Modelleri' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.173
    Ödül Puanları:
    113
    anlatımlı bere modelleri anlatımlı bere örnekleri örnekleri modelleri bebek atkı
    Sizlere oldukça şık ve bir o kadarda güzel takım olarak kullanabileceğiniz atkı ve bere modelini ayrıca nasıl yapıldığını paylaşmak istiyorum hanımlar kolay gelsin:)

Malzemeler:
    Bakımlıyız.Com - Anlatımlı Atkı Bere Örneği 100 gr ip

10 numara tığ. Beremizin ilk sırasına 10 zincir yaparak başlıyoruz.İkinci sırada içerisine 30 adet tek mil başılı dolgu yapıyoruz ve uçlarını birleştirerek yuvarlak yapıyoruz.Üçüncü sırada yine aynı şekilde dolgu yapmaya devam edeceğiz ancak dolguların arasına bazen bir bazen iki dolgu yapacağız .Bu şekilde her sırada dolgu sayısını artırdıkça zaten beremiz yuvarlak sekli alacaktır.Yaklaşık 12 sıra bu sekilde dolgulara devam edeceğiz ve istediğimiz uzunluğa ulaştığında beremizi bitireceğiz.
    Beremizin motifleninin yapımı:
    Öncelikle resimde olduğu gibi kare motifleri öreceğiz ve çiçekleri üzerine tığ ile ekleyeceğiz.Çiceklerimizi yaparken önce küçük çiceği yapacağız bitince çiçeğimizin arkasına başlangıç yerini dörderip zincir yapıp geri batarar yaprakları yapabileceğimiz zincirleri oluşturacağız ve aynı şekilde büyük çiçeklerimizi de yapacağız ve motiflerimizi uç uca ekleyerek beremizin bitiş yerinin uzunluğuna ulaştığımızda tığ ile çiçekleri berenin ucuna birleştireceğiz.
    Atkı Modeli :
    Malzemeler:
    300 gr ip

10 Numara tığ Atkımızı örmeye motiflerden başlayacağız.Kare motiflerimizi oluşturduktan sonra bere modelimizde olduğu gibi çiçekleri karelere yerleştireceğiz ve tığ ile oraya ekleyeceğiz.Yaklaşık 40 motif atkımızın uzunluğu için yeterli olacaktır.

Anlatımlı Atkı Bere Örneği konusuna benzer içeriklerimiz
  1. Atkı Bere

Üç tane ince uzun şerit örüyoruz. Lastik örerseniz daha düz, bir sıra ters bir sıra düz örerseniz resimdeki gibi daga yuvarlak bir atkı elde edersiniz. Üç şeriti resimdeki gibi aynı renk yada farklı renklerde örebilirsiniz. Evdeki artmış yünleri değerlendirmek için farklı renklerde örmek iyi bir fikir. örgü bittikten sonra uçlarına ponpon yapıyoruz. Şeritleri lastik örerseniz düz durması...
  2. Yeni Moda Atkı ve Bere Örnekleri

atkı bere örnekleri bere örnekleri ve atkı bereörnekleri yapımı
  3. Süper örnekleriyle nefis modelleriyle atkı-bere takımları burada

ben 10 örgü atkı bere takımları Arkadaşlar sizler için harika atkı-bere modelleri buldum ben çok beğendim umarım sizde beğenir birini seçer kendinize örersiniz. Malum kış kapıda...
  4. 2012 bebek atkı bere örnekleri en güzelleri

2012 örgü bebek atkı bere modelleri 2012 bebek atkı bere modelleri örnekleri burada arkadaşlar. Yetişkinler için 2012 atkı bere modellerimizden sonra, az önce 2012 bebek örgü modelleri konumuzla, 2012 örgü modasına bir yenilik daha katıyor ve 2012 bebek atkı bere örneklerini sizlerin beğenisine sunuyoruz Melek'lerim. Bebeğinizi soğuk kış günlerinde, soğuktan koruyarak ısıtacak ve şıklığıyla...
  5. Bayanlar İçin Atkı Bere Takımı Örnekleri

atkı bere takımı modelleri, atkı bere takımları, bere modelleri, atkı modelleri, atkı bere modelleri Kış aylarının önemli bir ihtiyacı olan örgü modelleri arasından sizlere bu yazımız da bayanlar için oldukça şık ve önemli bir gereksinim olan örgü atkı bere takımı örneklerini paylaşıyoruz. Atkı ve berenizi takım halinde kullanmak istiyorsanız bu takımları beğeneceğini düşünüyoruz;)...

Sayfayı Paylaş