gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Anlatımlı ve resimli Entrelak örgü tekniği

Konu, 'Örgü, Dikiş & Nakış' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Entrelak örgü tekniği anlatımı anlatımlı Entrelak örgü tekniği

Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu sayfamızda resimli anlatımla sizlere Entrelak örgü tekniği hakkında bilgiler sunuyor ve v nasıl yapılır diyen tüm hemcinslerimizin merakını bu sayfamızda gideriyoruz.

Anlatımlı ve resimli Entrelak örgü tekniği konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. resmli anlatımlı örgü tekniği

resmli anlatımlı örgü tekniği

anlatımlı örgü anlatımlı örgü teknikleri çeşitleri teknikleri çeşitleri
  2. ''REP'' vermek :)  (resimli Anlatımlı)

''REP'' vermek :) (resimli Anlatımlı)

Üyelerin forum içerisindeki başarılarına göre diğer üyeler tarafından verilen puanlama sistemi ''rep''tir. Eğer beğendiğiniz konulara puan vermek istiyorsanız ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyorsanız gelin meleklerim öğrenelim; :D Bu konuyu beğendiyseniz ilk olarak buaraya rep verin bakalım öğretici olmuş mu ? hahaha
  3. entrelak örgü tekniği nasıl yapılır

entrelak örgü tekniği nasıl yapılır

Kızlar özellikle ressam beresinde kullanılıyormuş ben bilmiyorum acaba resimli olarak bana entrelak örgü tekniğinin nasıl yapıldığını gösterebilir misiniz teşekkürler.
  4. Resimli Anlatımlı Bebek Örgü Hırka Modelleri

Resimli Anlatımlı Bebek Örgü Hırka Modelleri

Bebek Örgü Hırka Örnekleri Yapılışları Bebek Örgü Hırka Örnekleri Anlatımı ve Resimleri Minik prensleriniz ve prensesleriniz için örebileceğiniz birbirinden şirin hırka örneklerini sizlerle paylaşıyoruz melekler :) Sol Ön : Mavi örgü ipliği ile örgü şişine 34(36) ilmek atarak, 6 sıra 1/1 lastik örün 7 sıradan itibaren mavi örgü İpliği İle 40(46) sıra düz örgü örün Devamında sırasıyla,...
  5. Resimli Örgü Teknikleri

Resimli Örgü Teknikleri

Resimli Örgü Teknikleri hakkında da bilgi ve detaylı anlatımlı bir konu istiyorum sizden kızlar.

Sayfayı Paylaş