gebe
  1. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!

Anlayış gösterip, algılanamamaktan...Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...:cry:

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında *LavinyA* tarafından paylaşıldı.

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Sıkıldığımı anladım.... [/FONT] [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Doğru düşünmeye çabalamaktan, Kendi doğrularımla evrensel doğruları mukayese edip; ortalamaya uğraşmaktan... [/FONT]​
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]
    Bu doğrultuda yaşamaya çalışmaktan...
    Cidden çok sıkıldım, doğru kalmaya uğraşmaktan...

[/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Sıkıldım, doğru dediğimizin kişisel oluşundan,
    Kimseyi "benim doğrum da bu" dediği için zorlayamamaktan...
    [/FONT]​

Anlayış gösterip, algılanamamaktan...
    Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...

[/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Küçük akıllara dert anlatmaktan...
    Sağırlara sesimi duyurmak zorunda kalmaktan...
    Sıkıldım, cidden körler arasında yaşamaktan...
    [/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Aklıma estiği gibi davranamamaktan...
    Yapacaklarımın bumenag gibi geri dönüşünün de bana olacağını bildiğimden, bir türlü saçmalayamamaktan...
    Sıkıldım, bu gökkubbe altına sıkışıp kalmaktan...
    [/FONT]

[FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]Sıkıldım...
    Büyükler arasında temkinli ve hesaplı davranmak zorunda olmaktan...
    Hala çocukken, koca adam gibi davranan olmaktan...
    [/FONT]​

Kendi koyduğum kuralların zincirleriyl,e onlara bağlı olmaktan..
    Sıkıldım ben, bile bile yanlış yapamamaktan...

[/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]En çokta etrafımda bunca vurdumduymaz varken, [/FONT]
    [FONT=Georgia, Arial, Helvetica, sans-serif]sıkıldım, bunlara bile doğru davranmaktan...[/FONT]

(alıntı)

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Anlayış gösterip, algılanamamaktan...Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...:c
    En çokta etrafımda bunca vurdumduymaz varken,
    sıkıldım, bunlara bile doğru davranmaktan...

emeğine sağlık canıım benim

3. *LavinyA*

*LavinyA* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    Güvercinler ülkesinden!!! Uzak çookkk uzak yerler!
    Cevap: Anlayış gösterip, algılanamamaktan...Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...:c

çok sağol canım benim .. yorumun için teşekkürler..

Anlayış gösterip, algılanamamaktan...Sıkıldım, hep bir adım önde olmaktan...:cry: konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anlayış

Anlayış

Rüyada anlayisli oldugunu görmek çok iyidir. Gizli islerde uzagi görmege, bazi islerin sonunu görmege ve ileriyi kesfetmeye delalet eder. Kendisinin anlayisli ve uzagi görür oldugunu gören, bir takim gizli seyleri kesfeder. Rüyada ileriyi görüs, aynen tabir olunur.
  2. Nalan - Ömrümce Hep Adım Adım

Nalan - Ömrümce Hep Adım Adım

ömrümce hep adım adım notaları ömrümce hep nota nalan ben kalbimden başka yerde akor notası ömrümce hep adım adım her yerde seni aradım ben kalbimden başka yerde inan seni bulamadım kenarlarda köşelerde kadehlerde şişelerde ben kalbimden başka yerde inan seni bulamadım
  3. Parlak Bir Cilde Sahip Olmak İçin 9 Adım

Parlak Bir Cilde Sahip Olmak İçin 9 Adım

İyi bir cildiniz yoksa, cildinizin bakıma ihtiyacı olabilir. Güzellikleriyle dillere destan modellerin cildi gibi bir cilde sahip olmak için ufak ancak dikkat etmeniz gereken öneriler.. Nelere ihtiyacınız olacak? Düzen Disiplin Cilt temizleyici Döküntüler için yumuşak bir fırça Nemlendirici 1. adım: İyi bir görünüme sahip olmak için cilt bakımı ve temizliğini düzenli olarak yapmalısınız. Tüm...
  4. zordur ELİF olmak..Elif olmak hep vurulmaktır..

zordur ELİF olmak..Elif olmak hep vurulmaktır..

elif olmak zordur elif olmak zordur Elif olmak zordur Çünkü elif olmak Yuvarlak bir dünyada dik durmanın Dik ve önde Belki acıyla Ama vazgeçmeden durmanın Dünya ne kadar dönerse dönsün Olduğu yerde kalmanın adıdır elif olmak Kaç silah varsa elife çevrilir Elif hep olduğu yerdedir Silahlar patladığında ilk vurulan eliftir Zordur elif olmak Elif olmak hep vurulmaktır Elif olmak...
  5. BİR KADIN İLGİ GÖSTERİP sonradan ilgisiz kalırsa

BİR KADIN İLGİ GÖSTERİP sonradan ilgisiz kalırsa

Bir kadın seviyorum önceleri bana ilgi gösterdi ama sonradan bana bu hususla alakalı ilgisiz kaldu bu ne demektir arkadaşlarım. Yani Bir kadın ilgisini gösterip sonradan ilgisiz kalırsa ? bu ne demek oluyor?

Sayfayı Paylaş