gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anne adayları hamilelikte ne kadar kilo almalı

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

arkadaşlarım 2 haftalık hamileyim. Acaba hamilellikte ne kadar kilo almalıyım yani normal olanı nedir. Sizler ne kadar kilo aldınız teşekkürlerler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

anne adayları hamilelikte ne kadar kilo almalı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelik dönemimde neden bu kadar kilo aldım

hamilelikte 30 kilo aldım gebelikte çok kilo aldım hamilelikte 20 çok alanlar Büyümekte olan cenin, gebelik sırasında aldığınız kiloların yarısından azından sorumludur. Kilo alma, vücudunuzdaki dokularda, sıvılarda ve vücut yağı depolarında oluşan değişikliklerin sonucu olarak da meydana gelir....
  2. 35 yaş üzeri anne adaylarının gebeliği ne kadar risklidir

35 yaş üzeri anne adaylarının gebeliği ne kadar risklidir

35 yaş üzeri hamilelik 35 yaş üstü gebelik Günümüzde ileri yaş dediğimiz 35 yaş üstünde gebelik sayıları artmıştır. İdeal gebelik yaşları 20-35 yaşları arasındadır. Kadınların çalışma ve sosyal hayat içinde daha fazla yer almaları, eğitim süreçlerini daha uzun tutmaları ve infertilite (kısırlık)...
  3. Anne adayları dikkat!! Zayıf bir hamilelik düşüğe neden olabilir.

Anne adayları dikkat!! Zayıf bir hamilelik düşüğe neden olabilir.

hamilelikte düşüğe neden olan ilaçlar düşüğe neden olan şeyler bitkiler hamılelıkte dusüğe sebze ve meyveler sebep bitkiler Gebelikte beslenmenin önemini bir çoğumuz biliriz.Ama bazı hamilelik bu seyri değiştirebilir. Miğde bulanması yada kusma olayı annenin yeterli derecede beslenememesine yol açıyor. Bunu doğum yapan arkadaşlarım bilirler. Kiminde gebelik kişiyi etkilemezken, kimi gebelik...
  4. Hamilelikte ne kadar kilo almalıyım?

Hamilelikte ne kadar kilo almalıyım?

gebelikte kilo,hamilelikte kilo,hamilelikte ne kadar kilo alınmalı,gebelikte ne kadar kilo alınmalı,hamilelik döneminde alınması gereken kilo hakkında bilgiler Gebeliğin başından doğuma kadar normalde alınması gereken kilo 9-12 kilo kadardır. Hamileliğin başında zayıf olan anneler biraz daha fazla 15-17 kilo kadar alabilirler. Hamileliğin başında aşırı kilolu olan annelere de fazla kilo...
  5. Hamilelik testleri ne kadar hangisini almalıyım ?

Hamilelik testleri ne kadar hangisini almalıyım ?

Arkadaşlarım hamilelik testi yaptıracağım 3 gün gecti adetim bu testler ne kadar hangi hamilelik testini almam gerekiyor bunların ucuzu ya da sizein tavsiye edebileceğiniz " şunu al şu testi kullan şu kadardır " dediğiniz bir marka var ise lütfen bana yazabilir misiniz ?=

Sayfayı Paylaş