gebe
  1. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0

Anne adayları, hangi ilaçları kullanıyoruz, paylaşalım..

Konu, 'Gebelik' kısmında simeli tarafından paylaşıldı.

Haydi hamis melekler biz hamis kalmak isteyen melekler olarak ilersi icin sizden biraz bilgi almak istiyoruz!!! :date:

2. aymelek

aymelek Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    181
    Ödül Puanları:
    43
    ben cyclo prognova diye bir ilaca başladım bu ay..hormonlarım çok yüksek çıkmıştı,yumurtlamamı baskılıyormuş.o yüzden başlandı.inşallah iyice düzenimi bozmaz. bazı arkadaşlarda pek yararlı olmamış çünkü.çok korkuyorum.

bakalım bu ay neler olacak..ama ben şimdiden şişmeye başladım,kilo aldırıyor galiba.:(

3. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    Aymelek verdigin bilgiler icin cok tesekkur ederim arkadasim, insallah yan etkilerini gormezsin canim herseyin hayirlisi onemli olan saglikli bir bebis dunyaya gelmesi ki insallah oyle olucaktir.

4. hurish

hurish Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    558
    Ödül Puanları:
    93
    Arkadaslar hamilelikten 3 ay oncesinde folic asit ilacina baslamak gerekiyor. ilaclarinizin yaninda ondan da alin. gunde bir tane zaten

simeli bunu beğendi.
  5. simeli

simeli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    183
    Ödül Puanları:
    0
    haklisin canim onun bayagi bir faydasi var!

Anne adayları, hangi ilaçları kullanıyoruz, paylaşalım.. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. ilaç Kullanıyorsanız Greyfurt Suyu İçmeyiniz

ilaç Kullanıyorsanız Greyfurt Suyu İçmeyiniz

Yeni yapılan araştırmalar greyfurt suyunun bazı ilaçların etkilerini artırdığı ve o nedenle ölümle sonuçlanabilecek zararlı yan etkiler ortaya çıkardığını gösterdi. Bu nedenle ilaç kullanan kişilerin greyfurt suyu içmemeleri önerilmektedir. Greyfurt Suyu İlaçların Etkisini Nasıl artırıyor? İlaçlar bağırsaklarda ve karaciğerde bulunan CYP450 enzimiyle parçalanarak vücudumuzdan...
  2. İlaç kullanıyorsanız greyfurt suyu içmeyin

İlaç kullanıyorsanız greyfurt suyu içmeyin

Yeni yapılan araştırmalar greyfurt suyunun bazı ilaçların etkilerini artırdığı ve o nedenle ölümle sonuçlanabilecek zararlı yan etkiler ortaya çıkardığını gösterdi. Bu nedenle ilaç kullanan kişilerin greyfurt suyu içmemeleri önerilmektedir. Greyfurt Suyu İlaçların Etkisini Nasıl artırıyor? İlaçlar bağırsaklarda ve karaciğerde bulunan CYP450 enzimiyle parçalanarak vücudumuzdan...
  3. Anne adaylarına..

Anne adaylarına..

Hamilelik dönemi kıyafet ve giyisileri gebelik süresi boyunca rahat olması gerekir. Bu yüzden kıyafet seçimimizde dikkatli olmamız gerektiğine inanıyorum sizin için ayrı bir motivasyon kaynağı olacak bu kıyafetleri mayoları beğenirsiniz umarım:)...
  4. Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

Hangi parfümü kullanıyorsunuz?

en güzel parfüm, en güzel parfüm kokuları, en güzel parfümler, en iyi parfüm, en iyi parfüm kadın Merhaba Melek'ler, bu yazımızda parfümünü değiştirmek isteyenler için, sizlerden kendi kullandığınız parfüm alternatiflerini, isimleri ve numaraları ile yazmanızı rica ediyoruz. Evet Melek'ler, siz hangi parfümü kullanıyorsunuz ve memnun musunuz? Ayrıca kendi parfümünüzün yanı sıra...
  5. Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz

Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz

Sevgili melekler, anne olmaya hazırlanan de bu heyecanı sonuna kadar yaşlayan meleklerimiz elbette ki doktor kontrolündeler. Doktorlarınn tüm tavsiylerine uyan meleklerimiz bazı ilaçları da kullanıyorlar ve bazen bu ilaçlar ve kullanım zmanları farklılık gösterebiliyor. Tüm anne adaylarının faydalanması açısından gebeliğiniz boyunca hangi ayda hangi ilaç ya da ilaçları kullandığınızı...

Sayfayı Paylaş