gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Sevgili melekler, anne olmaya hazırlanan de bu heyecanı sonuna kadar yaşlayan meleklerimiz elbette ki doktor kontrolündeler. Doktorlarınn tüm tavsiylerine uyan meleklerimiz bazı ilaçları da kullanıyorlar ve bazen bu ilaçlar ve kullanım zmanları farklılık gösterebiliyor. Tüm anne adaylarının faydalanması açısından gebeliğiniz boyunca hangi ayda hangi ilaç ya da ilaçları kullandığınızı yazarsanız birbirinize de fikir vermiş olursunuz. Buyrun söz sizde :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    ben 7. haftadan beri utrogest (progestan) kullaniyorum, suan 20 haftadayim ve hala kullaniyorum. Vitamin olarak Orthomol natal ve folio kullaniyorum.

TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. gonca 16

gonca 16 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
    ben hamişliğimin öncesinde 3 ay folik plus kullandım ve yine 3 ay folbiol kullandım.daha sonra magnorm kullandım ve tadıda cok güzeldi :)

TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    476
    Ödül Puanları:
    113
    Ben gunluk olarak kahvaltidan önce ferretab (demir vitamini) kahvaltidan sonrada femibion (bi suru sey var icinde saymayim:D:D ) kullaniyorum:)

TİTAN bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    12 gün boyunca vagi hex diye bir ilac kullandim, o bittikten sonra simdi devamli olarak doguma kadar utrogestin yaninda vagiflor kullaniyorum... her aksam bir tane kullaniyorum...

TİTAN bunu beğendi.
  6. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    bende ilac kullanmak zorunda kalanlardanim...1 ay utrogest, 2 hafta Demir hapi, ve bir bucuk aydan beri sancilarimin kesilmesi icin magnesim... tabii folik asit ve omega 3 de var... utrogestden kurtuldumya gerisi kolay,,, tüm kullalanlarin allah yardimcisi olsun... (yutuyorsaniz, vaginadan almanizi tavsiye ederim)

- - - Updated - - -

bende ilac kullanmak zorunda kalanlardanim...1 ay utrogest, 2 hafta Demir hapi, ve bir bucuk aydan beri sancilarimin kesilmesi icin magnesim... tabii folik asit ve omega 3 de var... utrogestden kurtuldumya gerisi kolay,,, tüm kullalanlarin allah yardimcisi olsun... (yutuyorsaniz, vaginadan almanizi tavsiye ederim)

TİTAN bunu beğendi.
  7. mavi_kelebek

mavi_kelebek Forum Okuru

bende son aylarımda dr vıtamın vermıstı megadın dıye bır ılac ıcınde her sey vardı bol vıtamınlı bol mınerallı benı guzel beslemıstı :D:D ama cok ıyı bır ılac

TİTAN bunu beğendi.
  8. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    aaaah gönülcüm ah, darisi benim basima bende kurtulurum insallah utrogesten :D

TİTAN bunu beğendi.
  9. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    aaa yazdigim cikmis, bende sinirlenip kapatmistim... Yakin zamanda kurtulursun insallah... yutdunmu yan etkisi cok oluyor...

TİTAN bunu beğendi.
  10. smiley

smiley Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    925
    Ödül Puanları:
    113
    yok canim ben yutmuyorum, öbür tülü kullaniyorum.... söylemeyim simdi... :D

11. gönül86

gönül86 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    74
    Ödül Puanları:
    28
    en iyisi :)) kanama kesilince biraktiriyorlar

12. Seyma turna

Seyma turna Forum Okuru

Merhaba bnm size sorum olucakti bnde suan 10 hafta 3 gnluk hamileyim ilk kanamam olsu snra kahverengiye dondu simdi cok sukur birsey yok. Ama doktor bana vagi-hex diye bajinafan ilac verdi. Suan kullaniyorum sabah ve aksam ama su akiyo sonradan kullnan var mi aranizda bi zarfi var midir aceba

Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler ve anne adayları bebeklerinizin burç yorumları işte burada

Anneler ve anne adayları bebeklerinizin burç yorumları işte burada

bebek burç yorumları anne çocuk burç uyumları anne çocuk uyumu baba uyumu bebek uyumları Haydi melek anne ve anne adayları işte size küçük meleklerinizin burç yorumları ... KOÇ (21 Mart - 20 Nisan) Eğer bebeğiniz koç burcuysa aksiyon sizi bekliyor. Sakın ona bir bebek çıngırağı verip, uslu uslu oturmasını beklemeyin. Böyle bir şey mümkün olamaz.Koç bebeği gürültü yapan bir...
  2. TÜP BEBEK anneleri ve anne adayları buraya lütfen!!!

TÜP BEBEK anneleri ve anne adayları buraya lütfen!!!

tüp bebek anneleri tüp bebekle anne olanlar Düşüdüm de aramız da bir çok tüp bebek annesi, anne adayı ve tüp bebek olarak dünya ya gelmiş meleklerimiz var.Peki varsınız varız da neden haberimiz yok neden anlatmıyoruz.Hadi meleklerim durmayın öyle yazın paylaşın.Tüp bebek mucize birşey bence bu mucizeyi yaşayanlar yada yaşamak üzere olanlar buyrun gelin paylaşın paylaşalım:)Nasıl tedavi...
  3. Anne adayları, hangi ilaçları kullanıyoruz, paylaşalım..

Anne adayları, hangi ilaçları kullanıyoruz, paylaşalım..

Haydi hamis melekler biz hamis kalmak isteyen melekler olarak ilersi icin sizden biraz bilgi almak istiyoruz!!! :date:
  4. Anne adayları buraya yakında anne olcaksınız bebenizden size   mektup var:)

Anne adayları buraya yakında anne olcaksınız bebenizden size mektup var:)

Bebekten anneye mektup, Anneden bebeğine en güzel mektup, Bebeğinize doğmadan önce bir mektup yazmak istermisiniz?Duygularınızı ve sevıncınızı onu nasıl beklediğinizi hadi...anlatın ona ...:hamileyim: Sevgili bebek bekleyen anne adayları şuan hamilesiniz ve bebeğiniz yakında size kavuşacak..Peki bebeğiniz doğmadan önce size bir mektup yazmak istedi ondan size ne yazmasını isterdiniz..ve...
  5. Gebelikte AŞERME   Yaşayan Anne Adayları Buraya

Gebelikte AŞERME Yaşayan Anne Adayları Buraya

aşermek nedir,aşermek ne zaman başlar, Hamiş anneler şuan gebe siniz ve Aşermeleriniz devam ediyor mu ve en çok neleri canınız çekiyor yada canınız istemişti bizimle paylaşır mısınız? Bazı gebe kadınlarda mevsim açısından bulunması imkansız meyva ve sebzelere, turşu, sucuk, pastırma gibi lezzetli yiyeceklere karşı aşırı bir istek görülür. Bu istek günün herhangi bir saatinde ortaya...

Sayfayı Paylaş