Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Sevgili melekler, anne olmaya hazırlanan de bu heyecanı sonuna kadar yaşlayan meleklerimiz elbette ki doktor kontrolündeler. Doktorlarınn tüm tavsiylerine uyan meleklerimiz bazı ilaçları da kullanıyorlar ve bazen bu ilaçlar ve kullanım zmanları farklılık gösterebiliyor. Tüm anne adaylarının faydalanması açısından gebeliğiniz boyunca hangi ayda hangi ilaç ya da ilaçları kullandığınızı yazarsanız birbirinize de fikir vermiş olursunuz.

Buyrun söz sizde :)

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. smiley

smiley Well-Known Member

ben 7. haftadan beri utrogest (progestan) kullaniyorum, suan 20 haftadayim ve hala kullaniyorum.
    Vitamin olarak Orthomol natal ve folio kullaniyorum.

TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  3. gonca 16

gonca 16 Well-Known Member

ben hamişliğimin öncesinde 3 ay folik plus kullandım ve yine 3 ay folbiol kullandım.daha sonra magnorm kullandım ve tadıda cok güzeldi :)

TİTAN ve BEYZA21 bunu beğendi.
  4. karakuzu

karakuzu Well-Known Member

Ben gunluk olarak kahvaltidan önce ferretab (demir vitamini) kahvaltidan sonrada femibion (bi suru sey var icinde saymayim:D:D ) kullaniyorum:)

TİTAN bunu beğendi.
  5. smiley

smiley Well-Known Member

12 gün boyunca vagi hex diye bir ilac kullandim, o bittikten sonra simdi devamli olarak doguma kadar utrogestin yaninda vagiflor kullaniyorum... her aksam bir tane kullaniyorum...

TİTAN bunu beğendi.
Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz konusuna benzer içeriklerimiz
  1. anne adayları dikkat..

[SIZE=3][COLOR=blue]Bebeğin sağlıklı büyüme ve gelişmesinin annenin sağlığı ve beslenmesi ile doğru orantılı olduğunu belirten Beslenme ve Diyet Uzmanı Fatma Yıldız Arslan, "Anne adayları, ilk aylarda görülen bulantı ve kusmaya karşı, galete, grisini, peynir ve salatalık tüketmeli, çok yağlı, bahartlı, kükürtlü yiyeceklerden uzak durmalı" dedi. Gebelik öncesi vücudun besin...
  2. Anne Adayları Nasıl Beslenmeli

hamile anne nasıl beslenmeli anne adayı nasıl beslenmeli adayları 5 haftalık hamileyim beslenmeliyim annenin yeterli ve dengeli beslenememe nedenleri [SIZE=3][B][FONT=courier new]Hamilelik döneminde anne adayları sağlıklı ve dengeli beslenmeye her zamankinden daha fazla önem göstermeli.[/FONT] [/B][B][IMG]http://img.mynet.com/kadinca/082007/16beslenmeic.jpg[/IMG][/B][/SIZE][SIZE=2]Yapılan...
  3. Anne adayları, hangi ilaçları kullanıyoruz, paylaşalım..

Haydi hamis melekler biz hamis kalmak isteyen melekler olarak ilersi icin sizden biraz bilgi almak istiyoruz!!! :date:
  4. Anne Adayları lütfen dikkattttt

bebeklerde düşmenin zararları [CENTER][B][COLOR=red]Anne Adayları Lütfen Dikkat![/COLOR][/B][/CENTER] Hamile kadınlar her zaman birşeyleri dert ederler.Soluduğumuz hava kirli mi?İçtiğimiz su temiz mi? Eşimin içtiği sigara yada bu sabahiçtiğim kahve bebeğimin sağlığına zarar verebilir mi? Ya dişçide çektirdiğim röntgen?Bu tür kaygılar hamileliği gereksiz yere sinir bozucuhale getirebilir. Ama...
  5. Anne Adayları Nasıl Beslenmeli ?

Bu konu; gebelikte beslenme hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, gebe kaldığınızı öğrenmenizden itibaren hayat sizin için daha farklı olacaktır. Kendinize olduğu kadar artık bebeğinize de son derece dikkat etmeniz gerekmektedir. Hareketlerinizden, oturup kalkmanıza, yiyeceğiniz gıdalara kadar önem vermeniz gereken bir süreç sizi beklemektedir. Bu sayfamızda da sizlere...

Sayfayı Paylaş