Anne Adayları Kullandığınız İlaçları Buradan Paylaşabilirsiniz

Konu, 'Gebelik' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. Sevgili melekler, anne olmaya hazırlanan de bu heyecanı sonuna kadar yaşlayan meleklerimiz elbette ki doktor kontrolündeler. Doktorlarınn tüm tavsiylerine uyan meleklerimiz bazı ilaçları da kullanıyorlar ve bazen bu ilaçlar ve kullanım zmanları farklılık gösterebiliyor. Tüm anne adaylarının faydalanması açısından gebeliğiniz boyunca hangi ayda hangi ilaç ya da ilaçları kullandığınızı yazarsanız birbirinize de fikir vermiş olursunuz.

Buyrun söz sizde :)
    1 kişi bunu beğendi.
    Kadınlar Melektir
  2. ben 7. haftadan beri utrogest (progestan) kullaniyorum, suan 20 haftadayim ve hala kullaniyorum.
    Vitamin olarak Orthomol natal ve folio kullaniyorum.
    2 kişi bunu beğendi.
  3. ben hamişliğimin öncesinde 3 ay folik plus kullandım ve yine 3 ay folbiol kullandım.daha sonra magnorm kullandım ve tadıda cok güzeldi :)
    2 kişi bunu beğendi.
  4. Ben gunluk olarak kahvaltidan önce ferretab (demir vitamini) kahvaltidan sonrada femibion (bi suru sey var icinde saymayim:D:D ) kullaniyorum:)
    1 kişi bunu beğendi.
  5. 12 gün boyunca vagi hex diye bir ilac kullandim, o bittikten sonra simdi devamli olarak doguma kadar utrogestin yaninda vagiflor kullaniyorum... her aksam bir tane kullaniyorum...
    1 kişi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

1. folio ilaç

,
  2. folio folik asit

,
  3. folio kullananlar

,
  4. gebelikte vagi hex kullanımı,
  5. folio ilaç kullananlar,
  6. hamilelikte vagi-hex kullanımı,