gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

anne baba hakkı ve saygısızlıkla ilgili atasözü

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

anne baba hakkı ve saygısızlıkla ilgili atasözü arıyorum lütfen bana anne baba hakkı ve sayfısızlıkla ilgili atasözü örnekleri yazar mısınız teşekkür ediyorum.

anne baba hakkı ve saygısızlıkla ilgili atasözü konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne ve Baba Tutumları

Anne ve Baba Tutumları

Çocuğa sergilenen anne baba tutumları aşağıdaki başlıklar altında incelenebilir. 1. Aşırı Otoriter ve Reddedici Aile Tutumu: Çocuğun bedensel ve ruhsal gereksinmelerini karşılamayacak kadar olumsuz duygular beslenilir. Çocuğa şefkat, sevgi, sıcaklık verilmez, her yaptığı eleştirilir. Çocuğun iyi yönleri değil olumsuz yönleri ortaya çıkarılır. Otoriter ve reddedici aile tutumunda evde söz...
  2. anne baba ve çocuk ilişkileri

anne baba ve çocuk ilişkileri

Feriha Şenkaya Dildar Uzman Pedagog İletişimin temel ilkelerinden biri ‘’iki kişi arasındaki ilişkinin’’ zaman içinde paylaşılan deneyimlerle ortak geçirilen zamanın katkısıyla gelişmektedir.’’ İnsanlarla ilişkimiz beraber geçirdiğimiz zamanın miktarına ve iletişimizin kalitesine bağlıdır. Ebeveyn ve çocuk arasındaki ilişki de, birçok yönden daha farklı ve özel olmasına rağmen, bu genel...
  3. Anne baba ile ilgili güzel sözler

Anne baba ile ilgili güzel sözler

babaya güzel sözler baba ile ilgili güzel sözler anne baba ile ilgili anne sözleri ve babaya Anne baba ile ilgi çok değerli ve anlamlı sözleri sizlerle paylaşmak istiyorum.Ne yapılırsa yapılsın hayatta anne baba hakkını evlatlar ödeyemez arkadaşlar bakın bu konuda ünlü kişiler neler söylemiş Anne * Analık sanatının ilk şartı çocuk uyuduktan sonra uyumaktır Anatole France * Annesi işlerine...
  4. İslamiyette Anne Baba Hakkı

İslamiyette Anne Baba Hakkı

İslamiyette Anne Baba Hakkı nedir bu konuda bana bilgi verin lütfen. İslamiyette Anne Baba Hakkı hakkında bilgiler bekliyorum bu sayfadayım
  5. Anne baba hakkıyla ilgili soru ve cevaplar

Anne baba hakkıyla ilgili soru ve cevaplar

Sual: İhtiyar ve salih anam babam yanımdadır. Ancak sıkıntıları çok fazla. Ayrı bir ev tutsam uygun olur mu? CEVAP İster yanınızda kalsın, ister ayrı ev tutun, ama onların rızalarını almaya çalışın. Onlara bakmak, ihtiyaçlarını karşılamak iyidir ancak hazine bu değildir. Hazine onların rızasını duasını kazanmaktır. Aynı niyetle, kayınvalide ve kayınpederinize de öyle davranın. Yani karı koca,...

Sayfayı Paylaş