gebe
  1. Monera

Monera Forum Okuru

Anne Bak Bugünde Ölmedim

Konu, 'Çöplük' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik.
    Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag alanda bulunan Ara.. butonuna aramak istediginiz kelimeyi, kelime obegini yazarak, ilgili iceriklerimize
    ulasabilirsiniz.

Saygilarimizla.

Melekler Mekani Yonetimi

2. RoCCo

RoCCo Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Anne Bak Bugünde Ölmedim

konu tekrarı bebeğim ama emeğine sağlık

3. Ayışık

Ayışık Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Anne Bak Bugünde Ölmedim

emeğine sağlık

4. beklenenbebis

beklenenbebis Forum Okuru

Anne Bak Bugünde Ölmedim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bugün Cennetteki Üçüncü Günüm Anne

Bugün Cennetteki Üçüncü Günüm Anne

Merhaba anne:… Bugün cennetteki üçüncü günüm.Sensiz geçen üç koca gün. Dün gece gökyüzünden sana baktım.Bütün gece odamdaki yatağıma bakıp ağladın.Sana ağlama dedim ama sen duymadın... Bugün cennetteki üçüncü günüm anne… O kadar güzel ki burası anlatamam.Senin şefkatin bile var ama senin kokun yok,sen yoksun.Bu gün yıldızlar iftar yemeği verdi ay dede tutuldu gelemedi. Bugün...
  2. Anne bugün bayram mı gelmiş ?

Anne bugün bayram mı gelmiş ?

ANNE, bugün bayram mı gelmiş? Gencecik hatta çocuk yaşta nefesi solmuş şu sıra sıra dizili tabutlara bak! Bugün bayramdır! Ve onlar, annelerinin elini öpmeye gelemeyecekler. Bir sonsuz rüyaya açılmış gibi gözleri. ANNE, bugün bayram mı gelmiş? Anaları her ne kadar yummayın kirpiklerini diye ağıtlara yaksa da kahrını, zaten kapanmıyor, açık kalmış gözleri. Türk’ü Kürt’ü bırak hele, koyun...
  3. hamiş anneler baksın!!!

hamiş anneler baksın!!!

BEBEĞİN ANNE KARNINDA İKEN ALDIĞI ETKİLER Ruh enerjisinin fiziksel beden haline gelmesi için ana rahmine en karne olduğu nokta, 24 saat içinde Burçlar kuşağının etkilerini alır. Ay ise her 28 günde bir, gelişmekte olan fiziksel bedeni etkilemeyi sürdürür. Ceninin dokuz aylık gelişimi süresince gezegenlerin çeşitli yönlerde etkileri vardır. Birinci ay: Satürn enerjisi genel yapıyı...
  4. oğluşum bugün anne dedi.........

oğluşum bugün anne dedi.........

18 aylık bi mert adın da oğlum var benim sarı paşam :bebiss: bugün ne oldu biliyonuz muuuuu paşam anne dedi çok duygulandım ve bi o kadar da mutluyum biraz geç oldu ama olsun sağlık olsun çok güzel bi duygu yaşayanlar bilir yaşamayanlara da allahım tez zamanda yaşatsın dilerim

Sayfayı Paylaş