gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Anne beni bıçakladılar hastaneye gel

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Eskişehir Kuzey Kıbrıs Dostluk Parkı’nda önceki akşam, bir grup arkadaşıyla sohbet eden lise son sınıf öğrencisi Osman U. (18) ile aynı lisenin 3’üncü sınıfında okuyan B.G. (17) arasında tartışma çıktı. Tartışmanın ardından B.G., Osman U’yu kasığından ve göğsünden 6 kez bıçaklayıp kaçtı. Ağır yaralanan Osman U. ambulanstan indirilirken cep telefonuyla annesini arayarak "Anne beni bıçakladılar, hemen hastaneye gel" dedi. Osmangazi Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde tedavi altına alınan Osman U’nun hayati tehlikesinin bulunduğu açıklandı. Gözaltına alınan B.G., parkta arkadaşları ile otururken yanlarından bir köpeğin geçtiğini, şakalaşmak için bağrıştıklarını bu sırada diğer tarafta oturan Osman U. ve arkadaşlarının kendilerine küfür ettiğini öne sürdü. B.G., Osman U’nun kendisine bıçakla saldırıp kalçasından hafif yaralandığını, boğuşma sırasında yere düşen bıçağı alıp Osman U.’yu bıçakladığını söyledi. B.G. ile birlikte gözaltına alınan 15 yaşındaki L.G., V.T. ile 16 yaşındaki T.U. da adliyeye sevk edildi.

KAYNAK:DHA

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Ce: Anne beni bıçakladılar hastaneye gel
    paylasim icin sagol tugcecim

Anne beni bıçakladılar hastaneye gel konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bende geldim:)

bende geldim:)

merhaba;:angel: meleginiz geldi :melek:ben ezgi 17 yaşındayım ankaralıyım ankarada oturuyorum:)siteye yeni üye oldum:d040:iyiki olmuşmuyum:a050:
  2. bende geldim bende.....

bende geldim bende.....

selam arkadaslar benide aranıza alirmisiniz? siteniz cook beyendim ve cok farklı farklı konular umarim benide aranıza alirsiniz? şimdiden hepinize tesekkür ediyorum
  3. bende geldim :)

bende geldim :)

selam arkadaşlar bende aranıza yeni katıldım tesadüfen bu siteyi buldum ve çok hoşuma gitti,inş sizlerlede kaynaşırız en kısa zamanda :)
  4. Bende geldim :) ♥

Bende geldim :) ♥

Selaaaaaam. Ismim fatos. 17 yasindaym. Belcikada yasiyorum. :) Benide araniza alirsaniz sevinirm.. :)
  5. Bende Geldim...

Bende Geldim...

Merhaba Ben Nil. 24 yaşındayım.. İstanbulda ikamet etmekteyim. Melekler Mekanı'nı internette bilgi ararken gördüm. Ve bir çok bilgi kazandım. Teşekkür ederim öncelikle. Birçok bayan gibi benimde sorunlarımı paylaşacak dostlara ihtiyacım var. Şimdiden teşekkür ederim...

Sayfayı Paylaş