gebe
  1. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0

anne böyle terbiye eder

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında juju tarafından paylaşıldı.

Aşçılığıyla ün yapmış yaşlı bir kadın akşam yemeğine gelecek olan oğlu ve yeni gelini için yine mutfağına kapanmış yemek yapıyordu. Aynı akşam yemeğe eski bir aile dostu da davetliydi. Beklenen misafirler gelip sofraya oturduklarında çok şaşırtıcı bir durumla karşılaştılar. Yaşlı kadının o gece yaptığı yemekler değme oburların bile iştahını kapatacak kadar berbattı. Tatlılar un kokuyordu patatesler yanmıştı köfteler ise neredeyse Hiç pişmemişti. Oğlu yeni gelini ve aile dostu kadıncağıza durumu fark ettirmemek için ellerinden geleni yaptılarsa da yemek sırasında pek iştahlı göründükleri söylenemezdi. Nihayet yemek bitti ve yeni evli çift annelerinin ellerini öperek evlerine gittiler. Aile dostları ise biraz daha kaldıktan sonra gitmeyi düşünüyordu. Oğlu ve gelini gittikten sonra yaşlı kadına: "Senin harika bir aşçı olduğunu adım gibi biliyorum. Bana söyler misin bu geceki yemekler neden o kadar kötüydü? Bence ya hastasın ya da bir sorunun var." dedi. Yaşlı kadın gülümseyerek cevap verdi: "Hayır hiçbir şeyim yok. Kasten yaptım. Bu yemekten sonra oğlum asla ikide bir annesinin yemeklerini hatırlatıp karısının kalbini kıramayacak.

2. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    424
    Ödül Puanları:
    0
    vauuuvvvv
    böyle kadınlardan çok yok galiba....hem bu kadar becerikli hem bu kadar kültürlü hemde bu kadar akıllı hemde bu denli alçak gönüllü

3. AuSSie-AnGeL

AuSSie-AnGeL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    780
    Ödül Puanları:
    113
  4. AyYuzlu

AyYuzlu Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    27
    Ödül Puanları:
    48
    he sulem yokkkk
    ha bu arada kayınvalide coklugu var bende seri sonu mdelleri isteyen varmı hahahaha

5. juju

juju Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    0
    yorumlarınız için tşkler melekler

6. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Vay be böyle kaynana var mı gerçekten.Gözümle görsem de inanmam.Hoş benim eşim asla annesinin yemeklerini aramaz.Çünkü ben ona o yemekleri asla aramayacağı kadar leziz yemekler yaparım :)

anne böyle terbiye eder konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

Sevmek DeĞer Vermesİnİ Bİlmektİr 1 Yaşındayken sizi elleriyle giydirdi yıkadı Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür ettiniz 2 Yaşıdayken size yürütmeyi öğretti Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz 3 Yaşınızdayken size özenle yemek hazırladı Yemeği masanın altına dökerek teşekkür ettiniz 4 Yaşındayken size rengarenk kalemler aldı Evin duvarlarını boyayarak teşekkür...
  2. Asalet & Terbiye

Asalet & Terbiye

Asalet & Terbiye Firavun'un kahinleri, saltanatı yıkacak çocuğun dünyaya geldiğini kendisine haber verdiler. Firavun ölmemek için öldürmek sevdasına kapıldı. O sene dünyaya gelen erkek çocuklarını, kılıçtan geçirtmeye başladı. Cellatlar; sokak sokak, ev ev dehşet ve ölüm saçıyorlardı. Kadının biri, doğum sancıları başlayınca, mağaraya vardı ve çocuğunu orada dünyaya getirdi....
  3. Meleklerim canlarım, Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

Meleklerim canlarım, Annenize Böyle Teşekkür Ettiniz

annenize böyle teşekkür ettiniz annenize böyle teşekkür ettiniz video izle 1 yaşınızdayken sizi elleriyle besledi ve yıkadı Bütün gece ağlayıp onu uyutmayarak teşekkür etiniz 2 yaşınızdayken size yürümeyi öğretti Size seslendiğinde odadan kaçarak teşekkür ettiniz 3 yaşınızdayken size özenle yemekler hazırladı Tabağınızı masanın altına dökerek teşekkür ettiniz 4 yaşınızdayken elinize...
  4. Allah böyle anneleri ıslah etsin

Allah böyle anneleri ıslah etsin

Hamileyken uyuşturucu kullanan anne demiycem katilinin bebeği.Bunun vebalini nası ödycek bu katil.Allahım ıslah etsin böylelerini. (Canım görüntünün bana göre dehşet verici olduğundan dolayı resmi kaldırmak zorunda kaldım eminim ki resmi görenlerde benimle aynı fikirde olacaklardı.Forum kurallarına görede bu tür resimleri paylaşmamız sakıncalıdır) *MaWi
  5. Kız Kardeşiniz İçin Taşıyıcı Anne Olmayı Kabul Eder miydiniz?

Kız Kardeşiniz İçin Taşıyıcı Anne Olmayı Kabul Eder miydiniz?

Sevgili melekler, bu kez zor bir soru ile karşınızdayım. Kafayı hayli yoracak, çeşit çeşit fikirler çıkacak bir durumla ilgili soru soracağım sizlere.. Diyelim bir kız kardeşiniz var ve çocuğu olmuyor. Sizden taşıyıcı anne olmanızı istiyor. Ne yaparsınız? Neler hissedersiniz? Kardeşinize ne söylersiniz?

Sayfayı Paylaş