gebe
  1. AYTASI

AYTASI Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    32
    Ödül Puanları:
    28

Anne Çocuk Bisikleti

Konu, 'Bebeğimiz ve biz' kısmında AYTASI tarafından paylaşıldı.

anne çocuk bisikleti çocuk bisikletleri anne bisikleti bebek bisiklet çeşitleri
    Anne Çocuk Bisikleti

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    ilk defa gördüm vaaaaaaaay

3. amor

amor Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0
  4. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    oha bende istiyorum :D

5. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Güzel ama ben cesaret edemem ya bisikletin dengesini kaybedersem diye...

Anne Çocuk Bisikleti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Babayla Yatan Çocuklar...

Anne Babayla Yatan Çocuklar...

Anne ve babasıyla birlikte yatan çocukların ileriki yaşamlarında sanıldığı gibi psikolojik sorun yaşamadığı bildirildi. ABDde yapılan bir araştırma, birlikte uyumanın sağlıklı olduğunu ve çocuğun gelişimi üzerinde uzun süreli etkisi bulunmadığını ortaya koydu. California Üniversitesinden Dr. Paul Okami, öncelikle ailelerden çocuklarının uyku planını sunmalarını istediklerini, buna göre,...
  2. Anne-çocuk Diyalogları..

Anne-çocuk Diyalogları..

anne çocuk diyalogları komik anne çocuk diyalogları komik A:Çocuğum kapa şu buzdolabını artık… Ç:Yaa yiyecek bir şey arıyorum! A:Bulamadın mı hala! 2dk 54 saniyedir açık o dolap!! Ç:yaa ama ben acıktım! A:Zıkkımın kökü var şu dolapta… Ç:Hönk?!! A:Hüsamettin kalk o koltuktan! Yeni sildim daha! Ç: oturuyorum ama!! A:Git başka yere otur! (Çocuk başka koltuğa oturur) A:Hüsamettin kalk...
  3. Değişmez Anne-Çocuk Diyalogları...

Değişmez Anne-Çocuk Diyalogları...

ÜÇ AŞAMADA SABIR TÜKENMESİ Kendi annemden bilirim, bazı anneler yaramazlık yaptığınızda size haklar verirler, olabildiğince sabırlarını zorlarlar. Bu genellikle üç aşamalıdır. İlki basit bir uyarıdır; “Yapma çocuğum.” Dikkate almasanız da olur ama ilk canınız gitmiştir. İkinci yaklaşım “İnna Sabirin” sözüdür ki; trafikteki sarı ışık gibidir, dikkatli olmayı gerektirir. Üçüncü kademe...
  4. Bisikletin çocuklar için faydaları

Bisikletin çocuklar için faydaları

bisiklet sürmenin faydaları trafik levhalarına uygun davranmanın yararları bisiklet sürmenin yararları trafik levhalarına uygun davranmanın nelerdir Hemen hemen her çocuğun hayalinde ve ailesinden istediği birşey vardır ki oda bisiklettir.Bugünlerde hatta benim küçük oğlanda sürekli babasından bisiklet isteyip duruyor.Bu haberi okuduktan sonra eminim babamızda en kısa zamanda oğluna bisiklet...
  5. Anne-Çocuk Dialoğu

Anne-Çocuk Dialoğu

A:Bu saçlar ne lavaboda.. Ç:Ya dökülüyo iste ben ne yapayim. A:Birazcik daha sigara iç sen.. Ç:Ya yine sigara içmeme bagladin ya konuyu helal olsun sana... A:Bana ''cahilsin''imasinda bulunuyorsun sanirim.. Ç- Gece sen uyurken kesicem o saçlarini bak söylemedi deme.. Kiz süslenip püslenip disari çikacakken anneye fikri sorulur.. K:Nasil olmusum annecigim.. A:Palyaço gibi. Moral bozuk bir...

Sayfayı Paylaş