gebe
  1. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0

Anne karnında ameliyat olup doğan bebek

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında laetitia tarafından paylaşıldı.

Maşallah diyorum inşallah hep sağlıklı olur 4 aylık olmuş bile:) İngiltere’de doktorlar ana rahmindeki bebekten portakal büyüklüğünde bir tümörü çıkardı. Dört saatlik ameliyattan sonra doğan bebek, şimdi dört aylık.

SHEFFIELD’daki Jessop Hastanesi’nde görev alan doktorlar mucize bir ameliyat gerçekleştirdi. Hamilelik sırasında yapılan kontrolde Michelle Fountain’in (38) bebeğinin boynunda tümör tespit edildi. Nefes borusunu tıkayan tümör, doğduğunda Arthur’un ölümüne yol açabilirdi. Bebeğin hemen ana karnında ameliyat edilmesine karar verildi.

Operasyona 35 uzman doktor ve danışman katıldı. Anne ve bebek, genel anesteziyle uyutuldu. Michelle’in karnını yaran uzmanlar, bebeğin başını ve omzunu çıkarıp ameliyat etti. Arthur’un bu arada plasenta üzerinde oksijen alması sağlandı. Ameliyat sonrasında sezaryenle dünyaya gelen ve solunum cihazına bağlanan Arthur şimdi 4 aylık, sağlıklı bir bebek olarak gülücükler dağıtıyor.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

ALLAH'ın mucizeleri bitmez, yeter ki istesin...
    Merak ettiğim şey ise bebek anne karnında kaç aylıkmış ? Konuda yoktu bu sorumun cevabı :D:D

3. laetitia

laetitia Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    0
    benim okuduğum haberdede bukadarı vardı tatlım bilemiyorum yani ama kafası oluşmaya başlamış epeyce

4. seerose

seerose Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    61
    Ödül Puanları:
    48
    Cok ilginc gercektende ne kadar cok ilerdeli tip,yinede gelismis ulkeler daha sansli tabiki.

Anne karnında ameliyat olup doğan bebek konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. anne karnında kalp ameliyatı!

anne karnında kalp ameliyatı!

Bazı kalp hastalıklarının tedavisi anne karnında yapılan bir ameliyatla gerçekleştiriliyor. Doğumsal kalp hastalıkları en sık görülen doğumsal anomaliler arasında yer alıyor. Öyle ki her 1000 bebekten 8'i kalp hastası. Bu hastalıkların birçoğu bebeğin doğumundan sonra erken dönemde tedavi ediliyor. Bazı kalp hastalıklarının tedavisi ise anne karnında yapılan bir ameliyatla...
  2. bebeğin anne karnındaki yaşamı

bebeğin anne karnındaki yaşamı

2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
  3. Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :]

Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :]

anne karnındaki bebeğin allahla konuşması bebekle allahın konuşması anne karnındaki bebeğin allah la bebegin allahla allah la videosu Anne Karnındaki Bebek Konuşmaları :] *Ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari ... *Star warz anduroyidi miyiz insan mıyız belli değil arkadaş, aylardır iki büklüm bekliyoruz... *Ulean 5 aydır tekmeliyom tepki yok!!! Du ben bunu bi ısırayımm......
  4. anne karnında bebek fotoları

anne karnında bebek fotoları

4 haftalık bebek görüntüsü 25 haftalık bebek 25 görüntüsü anne karnında 4 haftalık ARKADAŞLAR LÜTFEN RESİMDEN SONRA YORUMLARINIZI BEKLİYORUM
  5. Bebeğin anne karnındaki hareketleri

Bebeğin anne karnındaki hareketleri

bebeğin anne karnındaki hareketleri anne karnındaki bebeğin hareketleri Hamiş Melek'ler ve hamiş kalmak isteyen tüm hanımlar, bebeğin anne karnında ki hareketlerini merak ediyor musunuz? Sizi bilmem ama ben çok merak ediyorum ve benim gibi merak edenler için bu konuya dair bir araştırma yaptım, ee tabi ki sizlerle de paylaşıyorum :) Hiç beklenmeyen bir anda hissedilen bu hareketi hemen...

Sayfayı Paylaş