gebe
  1. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    394
    Ödül Puanları:
    83

Anne karnında depremi yaşadı

Konu, 'Güncel Haberler' kısmında tuqqce tarafından paylaşıldı.

Anne karnında depremi yaşayan bebek 50 saat enkaz altında kurtulmayı bekledi ve dün... [​IMG]

Çin'deki 7.9 büyüklüğündeki depremin ardından enkaz altında 50 saat kaldıktan sonra kurtarılan hamile bir kadın dün doğum yaptı. Zhang Xiaoyan adlı kadın 3.3 kilogram ağırlığında bir kız çocuğu dünyaya getirdi. Enkaz altında kaldığı sırada yaşadıklarını anlatan Çinli kadın, "Yıkıntının altındayken, ben yaşamasam bile bebeğim yaşasın diye düşündüm. Bu umuda tutundum ve kurtulduk" dedi.
    Bu defa sel vurdu: 112 ölü
    Çin'de geçen haftalarda etkili olan yağışlar sonucu meydana gelen sellerde ölenlerin sayısının 112'ye ulaştı. Çinli yetkililer 1.27 milyon kişinin de evini terk ettiği açıkladı.
    Sivil Savunma Bakanlığı'nın açıklamasına göre, orta ve kuzeydeki üç bölgede 57 kişi, güneydeki 9 bölgede de 55 kişi öldü.
    On binlerce evin sular altında kaldığı, yaklaşık 1.5 milyar dolarlık zarara yol açan sellerde toplam 1.27 milyon kişinin evlerini terk etmek zorunda kaldığı belirtildi.
    Çin'de geçen mayıs ayında meydana gelen 7.9 büyüklüğündeki depremin ardında yaklaşık 70 bin kişi hayatını kaybetmişti.

hürriyet.com

2. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Anne karnında depremi yaşadı
    yazikya kurtulduklarina cok sevindim
    emegine saglik canim

3. CaRiZmA

CaRiZmA Vip Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    43
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Anne karnında depremi yaşadı

Öldürmeyen allah öldürmüyor iste...

Anne karnında depremi yaşadı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Karnında Hayvan Fotoğrafları!!

Anne Karnında Hayvan Fotoğrafları!!

anne karnında 2 aylık bebek anne karninda 4 aylik bebek fil yavrusu İşte 1 aylık yunus balığı yavrusu: 30 günlük köpek yavrusu: 4 aylık fil yavrusu: 11 haftalık embriyo fil: 20 aylık fil:
  2. Bebegin anne karninda söyledikleri

Bebegin anne karninda söyledikleri

1. ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari. 2.-içme su sigarayı kadın ya boğulacağım burada. 3.(ikizler konuşmaktadır) - Allah kurtarsın kardeş.. - eyvallah.. 4.-şafak 210, şafak 209, şafak 208.... 5.-icme su viskiyi kardeşim ya. 7 aylık bebeği sarhoş ettiniz.. 6.ikizler - ben çıkıyorum Melis,10 dakikaya kadar dönmezsem polis çağır 7.- bu dünyaya çocuk olarak...
  3. bebeğin anne karnındaki yaşamı

bebeğin anne karnındaki yaşamı

2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
  4. Anne KArnında bebek

Anne KArnında bebek

bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....
  5. Anne karnında

Anne karnında

slm anne karnında bebeğin biyerinin kırılma ihtimali varmı:( lütfen cvp

Sayfayı Paylaş