gebe
  1. aysedokumacı

aysedokumacı Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anne karnında

Konu, 'Doğum ve Doğum Çeşitleri' kısmında aysedokumacı tarafından paylaşıldı.

slm anne karnında bebeğin biyerinin kırılma ihtimali varmı:( lütfen cvp

Anne karnında konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Karnında Hayvan Fotoğrafları!!

Anne Karnında Hayvan Fotoğrafları!!

anne karnında 2 aylık bebek anne karninda 4 aylik bebek fil yavrusu İşte 1 aylık yunus balığı yavrusu: 30 günlük köpek yavrusu: 4 aylık fil yavrusu: 11 haftalık embriyo fil: 20 aylık fil:
  2. Bebegin anne karninda söyledikleri

Bebegin anne karninda söyledikleri

1. ulen iki tekmeliyim de sevinsin garibanlar bari. 2.-içme su sigarayı kadın ya boğulacağım burada. 3.(ikizler konuşmaktadır) - Allah kurtarsın kardeş.. - eyvallah.. 4.-şafak 210, şafak 209, şafak 208.... 5.-icme su viskiyi kardeşim ya. 7 aylık bebeği sarhoş ettiniz.. 6.ikizler - ben çıkıyorum Melis,10 dakikaya kadar dönmezsem polis çağır 7.- bu dünyaya çocuk olarak...
  3. bebeğin anne karnındaki yaşamı

bebeğin anne karnındaki yaşamı

2 buçuk aylık gebelik bir buçuk aylık bebek görüntüleri 1 cenin bebeğin anne karnındaki yaşamı bir hamilelik Bebek Karnınızda Nasıl Yaşıyor? Ağzınla yemek yiyor, burnunuz ve ciğerlerinizle soluk alıyorsunuz. Fakat cenin belirli nedenlerden ötürü böyle yapamaz. Sizin gibi beslenmesi ve soluk alması için doğumu beklemesi gerekir. Şimdilik, beslenmesi ve gelişmesi için gerekli besin ve oksijeni...
  4. Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

anne karnındaki bebeğin annesine mektubu anne karnındaki bebeğin mektubu annesine anneye şiiri Bi kere daha düşünün... 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi...
  5. Karakter Anne Karnındayken Şekilleniyor...

Karakter Anne Karnındayken Şekilleniyor...

çocuğun karakteri, anne karnında şekilleniyor, bebeğin karakter yapısı, araştırmalar, ilginç sonuçlar, ile ilgili bilgileri burada bulabilirsiniz Sevgili melekler, Çocuğunuzun karater yapısı daha anne karnındayken şeklini alıyormuş.Haber şöyle; ABD’nin saygın dergisi Time, anne karnında geçirilen dokuz ayın hayatınızı nasıl etkilediği konusunu bu hafta kapağına taşıdı. Bu...

Sayfayı Paylaş