gebe
  1. birtutamanne

birtutamanne Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    33
    Ödül Puanları:
    0

anne karnındaki bebeğin inadı :)

Konu, 'Gebelik' kısmında birtutamanne tarafından paylaşıldı.

bebek tekmeleme bebek hareketleri

Selam kızlar,
    inanıyorumki birçok hamile kadının yaşadığı bir olaydır
    bütün gün tekme atar durur karnında ama nezamanki özelikle babası :) ellerini göbeğiize koydugunda tekmelemeyi bırakır
    sizdede çok oluyormu :)

2. aysegul yavuz

aysegul yavuz Forum Okuru

Bebek hareketleri neden azalir

anne karnındaki bebeğin inadı :) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Karnındaki Bebek Hakları

Anne Karnındaki Bebek Hakları

bebek anne karnında ölürse belirtileri bebek anne karnında ölürse belirtileri ne olur nasıl anlaşılır Çocuk,ana rahmine düştüğü andan itibaren,hukuk tarafından korunur. Cenin halinde iken onun bir kişiliği bulunmaz. Kişiliği ancak tam ve sağ doğmasıyla başlar. Tam ve sağ doğduğu anda da ana rahmine düştüğü andan beri tüm hukuksal kazanımları ve borçları yürürlüğe girer. Embriyo ve fetüs...
  2. Anne karnında bebek ölümü

Anne karnında bebek ölümü

hamilelikte bebek ölümü belirtileri anne karnında bebek ölümü gebelikte ölümünün belirtileri anne karnında gebelikte Yavru, anne karnında öldükten sonra uzun süre kalabilir mi? BAZEN fetüs, anne karnında ölerek iki aydan uzun süre kalabilir. Rahimdeki bir gelişme bozukluğu, bebeğin ölümüne sebep olur. Bir takım hormonal etkilerle gebelik sanki devam ediyormuş gibi görünür. Kanama, ağrı ya da...
  3. Anne KArnında bebek

Anne KArnında bebek

bebek karikatürleri anne karnında bebek resmi anne karnında resimleri karikatürleri Anne karnında bebek.... Uzmanlar hep anne karnında bebeklerin anne v babalarını tanırlar derler.. iştee sizlere kanıt... Anne karnında ki bebeklerin günlük faliyetleri... Ay ne dadlu demi....
  4. Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

Anne karnındaki bebeğin annesine mektubu

anne karnındaki bebeğin annesine mektubu anne karnındaki bebeğin mektubu annesine anneye şiiri Bi kere daha düşünün... 5 Ekim: Bugün var edildim. Buradayım. Varım. Müthiş bir duygu bu. Var olduğumu henüz annem ve babam bilmiyor. Bir elma çekirdeğinden bile küçüğüm. Ama ne de olsa, ben benim. Varım ya! Bu bana yetiyor. Henüz bedenim belli belirsiz, yüzüm yok ama, varlığımı ve benliğimi...

Sayfayı Paylaş