anne karnındaki birkaç haftalık embriyo...

tüp bebek +

transferden 7-8 saat sonra fazla akıntının gelmesi embriyoyu etkilermi

Bilgisi olan arkadaşlar cevaplarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar regl günüm 10 gün geçti ve bu hayatımda ilk kez oluyor hamilelik belirtilerinin hemen hemen hepsi mevcut bu gün gebelik testi denedim negatif çıktı.Bu testlerin yanlış çıkma olasılığı varmıdır bilgi verirseniz çok sevinirim.Teşekkürler..

yaa bu harikabişey Allahımsen ne kadr büyüksün mucize bişey bu inş bende hamileyimdir17 güngeckmemvar ama negatifçıkıo:(:(:(:(:(

erhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldıiym bana bi yardım edermisiniz göğüslerimde hassasiyet ve acı var adet olacağıma yordum kasık ağrım oluyor yeni evliym evlendiğimde kontrollerden geçtim kist falan varmı diye doktor yok yumurtalıklarında gayet iy dedi beklenen adet günüm 13 aralık ama 11inde kanamam oldu ama sadece tuvalete girdiğimde azar azar geldi bugün öğleden sonrada kahverengiye döndü artık adetimin son günleri gibi test falan yaptırmadım adet oldum diye bana bi fikir verirmisiniz nolur napmalıyım sizin yardımınıza ihtiyacım var

erhaba arkadaşlar ben aranıza yeni katıldıiym bana bi yardım edermisiniz göğüslerimde hassasiyet ve acı var adet olacağıma yordum kasık ağrım oluyor yeni evliym evlendiğimde kontrollerden geçtim kist falan varmı diye doktor yok yumurtalıklarında gayet iy dedi beklenen adet günüm 13 aralık ama 11inde kanamam oldu ama sadece tuvalete girdiğimde azar azar geldi bugün öğleden sonrada kahverengiye döndü artık adetimin son günleri gibi test falan yaptırmadım adet oldum diye bana bi fikir verirmisiniz nolur napmalıyım sizin yardımınıza ihtiyacım var

Canım gebelik varsa ve normalden farklı bir adet dönemi yaşadıysan üstüne görme olabilir. Yani gebelik olduğu halde normalden daha az bir kanama olabilir. En iyisi idrarda gebelik veya beta hcg kan testi yaptırman, hakkında hayırlısı olsun

Geri