gebe
  1. nisan

nisan Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    15
    Ödül Puanları:
    0

Anne Katili

Konu, 'ABCÇ Melek Sözlük' kısmında nisan tarafından paylaşıldı.

Anne katilliği hemen her zaman erkeklerin işlediği bir cinayettir, ciddi akıl bozukluğuna işaret eder ve genellikle şizofrenik bir hastalığın sonucudur. Bazan hastadaki anormalliğin tek belirtisi annesini öldürmesidir. Yine de, duygusal bir soğukluk ve kişisel ilişki eksiklikleri de teşhise ışık tutar. Anne katilliğinin temelinde, depressif bir hastalığa daha az rastlanır; örneğin, annede uzun süren bir hastalık, kızında depresyona ve annesine acıdığı için onu öldürmesine yol açabilir. Bkz. Öldürme ve cinayet

2. cadi_91

cadi_91 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    5
    Ödül Puanları:
    0
    vicdansızlar yapar bunu

3. ßeLeN

ßeLeN Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.316
    Ödül Puanları:
    113
    kendını bılmes akıl fukaraları yapar bunu gercı kadını erkegı yok dengesı şaştımı ınsanın önüne gecılemez..

4. lazyasli

lazyasli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    katılıyorum canım.

Anne Katili konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Katİlİmİ Taniyorum

Katİlİmİ Taniyorum

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  2. Katil futbolcu

Katil futbolcu

Ünlü bir futbolcu karısını öldürmekle suçlanıyordu. Futbolcu olayın tek şüphelisi olarak polisin televizyonlardan naklen yayınlanan heyecanlı takibiyle yakanlanmıştı ama karısının cesedi ortada yoktu. Duruşma Amerikan filmlerindeki gibiydi. Futbolcu sanık sandaltesinde oturuyordu. Kucak dolusu parayla tuttuğu avukatı yargıca ve sanığa sırtı dönük, heyecanlı cümlelerde jüriyi ikna etmeye...
  3. Anne Babalar Dİkkat GTA isimli oyun çocukları katil ediyor

Anne Babalar Dİkkat GTA isimli oyun çocukları katil ediyor

Anne-babalar dikkat! Dünyada en çok satan oyun. Çocuğunuzu bu oyundan uzak tutun. Çünkü bu oyun katil ediyor... Oyunun ismi Grand Theft Auto... Kısa adı ile GTA... Dünyada en çok satan oyunların başında geliyor. Bolca şiddet içiren bu oyunu gerçek hayata uyarlamaya kalkan bir genç katil oldu. Grand Theft Auto serisi ilk andan itibaren büyük belalar açtı. Oyuna takılan gençler ve...
  4. katil oyuncaklar

katil oyuncaklar

Merhabalar degerli misafirimiz, sitemizde toplu bir temizlik yapmak zorunda kaldik. Su anda gormek istediginiz konuyu maalesef sizlere sunamiyoruz. ilgili sayfamizin google siralamalarindan dusmesi icin gerekli algoritmik degerleri sitemize verdik. Verdigimiz rahatsizlik icin sizlerden ozur dileriz. Dilerseniz yukaridan sitemizin logosuna tiklayarak anasayfamiza gidebilir, Ya da ust sag...
  5. Erkek, gözyaşı katili mi anne?

Erkek, gözyaşı katili mi anne?

ERKEK, GÖZYAŞI KATİLİ Mİ ANNE? İlk özgür çığlığı, rahminden çıkıp, dünyaya merhaba dedikten hemen sonra attım anne. Ve son özgür (saf olmasa da) gözyaşlarımı çok uzaklarda, ergenlik çağımın hemen başında terk etmek zorunda kaldım. Bir erkektim artık anne. Güçlüydüm. Güçlü olmak zorundaydım, "karılar gibi" zırıldayamazdım. Elalemin maskarası olamazdım. Kız bile vermezlerdi...

Sayfayı Paylaş