gebe
  1. kördügüm

kördügüm Tatlı ve Çalışkan Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    12
    Ödül Puanları:
    0

Anne Koca buldummmm....

Konu, 'Karikatürler' kısmında kördügüm tarafından paylaşıldı.

2. *şiker*

*şiker* Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    148
    Ödül Puanları:
    0
    Cevap: Anne Koca buldummmm....
    :haha::haha::haha:emeğine sağlık canııım..çok güzelll

Anne Koca buldummmm.... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. koca

koca

Koca Rüyada bir kadinin kendi kocasini görmesi, son derece sevindirici bir haber alacagina, bakire bir kizin evlenmis oldugunu ve bir kocasi bulundugunu görmesi, kisa zamanda evlenecegine; kocasini ölmüs görmek, ummadigi çok kiymetli bir hediye alacagina, kendisini iki kocali görmek, aile içinde bazi anlasmazliklarin bulunduguna delalet
  2. meleklerim bebekliklerinizi buldummmm

meleklerim bebekliklerinizi buldummmm

melekler sizin büyüklük hallerinizin resimlerini koymustum ama şimdi sizin bebeklik fotograflarınızı buldum onları koyucam hep büyüklüklerine mi bakcaz birazda bebekliklernize bakalım... M.C adminim MaWi adminim Rüyam adminim NeMeSiS adminim PaSiKa adminim CaRiZma çitoş kızılötesi mislinay meçhul melek_rose şeker melek nurovski zuzu65...
  3. bebeği koç burcu olucak anneler buraya

bebeği koç burcu olucak anneler buraya

bebek burçları koç bebeği selam kızlar sizlere bugun koç burcu bebeklerinin özeliklerini paylaşmak istiyorum kolay gelsin diyorum okudugum yorumlara gore yaramaz bır bebek sızı beklıyor KOÇ 21 Mart - 20 Nisan Eğer bebeğiniz koç burcuysa aksiyon sizi bekliyor. Sakın ona bir bebek çıngırağı verip, uslu uslu oturmasını beklemeyin. Böyle bir şey mümkün olamaz. Koç bebeği gürültü yapan bir...
  4. Koç Burcu Annelerinin Kişilik Özellikleri

Koç Burcu Annelerinin Kişilik Özellikleri

koç burcu anneleri, koç burcunun anneleri, burçlara göre annelik özellikleri Sevgili melekler, burçlar genel olarak kişilik özellikleri hakkında bizlere bilgi sağlarlar. İstiisnalar dışında kişiler hakkında aşağı yukarı bilgi sahibi olduğumuz burçların annelik özelliklerini araştırdık. Bakın koç burcu annelerinin kişilik özellikleri nasılmış... Koç burcu kadınları genelde çocukları çok...

Sayfayı Paylaş