gebe
  1. EsraSonmez

EsraSonmez Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0

Anne, Niçin baktın bana öyle

Konu, 'Çöplük' kısmında EsraSonmez tarafından paylaşıldı.

Anne, Niçin baktın bana öyle konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anne Olmadan Önce...

Anne Olmadan Önce...

Gece ne kadar geç yatacağım ya da sabah ne kadar geç kalkacağımı düşünmezdim. Dişlerimi fırçalar, saçlarımı uzun uzun tarayabilirdim... Kesintisiz, düşüncesiz uyuyabilmenin kıymetini bilmezdim. Evimi her gün temizlerdim. Hatta süsler, püsler, küçük dekorasyon oyunları yapardım. Evimi dağıtacak şeylerin küçük oyuncaklar, yırtık kağıtlar olacağı aklıma bile gelmezdi... Saksılarımın zehirli...
  2. Sarp - Bana Öyle Bakma

Sarp - Bana Öyle Bakma

Bana Öyle bakma Eskiden yürüdüğüm şehrin sokaklarında mutluydum ben Eskiden yürüdüğüm şehrin sokaklarında yalnız değildim Arkadaşlar dostlar hep tanıdık yüzler o tanıdık sıcaklık Eskiden yürüdüğüm şehrin sokaklarında mutluydum ben Eskiden yürüdüğüm şehrin sokaklarında hiç üşümedim Arkadaşlar dostlar hep tanıdık sesler o tanıdık sıcaklık Şimdi öyle bakma Bana öyle bakma Sorular sorma...
  3. Funda Arar _ Niçin Baktın Bana Öyle .....

Funda Arar _ Niçin Baktın Bana Öyle .....

Funda Arar | Niçin Baktın Bana Öyle Derdin nedir durma söyle Durgun sular gibi İçli duygular gibi Gözlerinde sevda var Derin uykular gibi Niçin baktın bana öyle Derdin nedir durma söyle Gül dalında gonca güler Bülbül sevdasında çiler Söyle dermanın olayım Dertli olan deva diler Niçin baktın bana öyle Derdin nedir durma söyle Mahsunsun hayransın O güzel gözlerle sürmeli ceylansın Ey...
  4. Anne Olmadan Önce “Göbek Bağı”nı Koparmak!

Anne Olmadan Önce “Göbek Bağı”nı Koparmak!

Göbek bağı bireyin özgürlüğünün simgesi olması yanı sıra annesinden tam kopamayışının, her gün görülse de farkında olunmayan, dokunulmayan tam iyileşmemiş, izi kalmış yaraların simgesidir. Dr. Hasan Ali NogayAkupunktur Uzmanı Bebeğin anne ile arasındaki yaşam bağı ‘göbek bağını’ koparmak doğumun bitmesi, yeni bir canlının dünyaya ‘ilk’ merhaba demesinin başlangıcıdır. Bebek böylece ilk kez...

Sayfayı Paylaş