gebe
  1. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    702
    Ödül Puanları:
    113

Anne-Oğul İmza Dağıttı...

Konu, 'Magazin' kısmında LaViNYaM tarafından paylaşıldı.

Anne-Oğul İmza Dağıttı...
    Usta oyuncu Filiz Akın, Anneler Günü'nde kendisi gibi oyuncu olan oğlu İlker İnanoğlu ile birlikte sevenleriyle buluştu.

Usta oyuncu Filiz Akın, Anneler Günü'nde kendisi gibi oyuncu olan oğlu İlker İnanoğlu ile birlikte sevenleriyle buluştu. 212 Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen imza gününe katılan anne-oğul keyifli bir söyleşiye imza attı. Akın etkinlikte çocukluğuna dair anılarını anlattı.

Anne-Oğul İmza Dağıttı... konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Anneler ve oğulları

Anneler ve oğulları

erkek çocuğun anneye düşkünlüğü Tıpkı Sophokles''in meşhur Oedipus tragedyasındaki, annesiyle evlenen Kral Oedipus''un dramında olduğu gibi. Bu konu, Avrupa ve Amerika''da 1980''lerden beri çok yakından inceleniyor. Ancak Türkiye''de tıp çevrelerine göre hálá bir tabu sayılıyor. Gelinlerden durumu kabullenmeleri bekleniyor. İşte inanılması zor vakalar, psikiyatrların tespitleri ve bunları...
  2. Oğul

Oğul

Rüyasında oğlu olduğunu gören kimse şanslı bir döneme girecek demektir. Rüyasında kendi oğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyasında oğlu olduğunu gören kimse şanslı bir döneme girecek demektir. Rüyasında kendi oğlunu görmek, sıkıntılı bir döneme gireceğinize işaret eder. Rüyada ogul görmek, bir kaç erkek çocuk sahibi olacagina isarettir. Ogul, bir rivayete göre,...
  3. bir anne bir oğul bir öğretmen

bir anne bir oğul bir öğretmen

MUTLAKA OKUYUN.DÜNYANIN DÖRTBİR YANINDA DESTANLAR YAZAN ÜLKEMİZİN YÜZAKLARI ÖĞRETMENLERİMİZİN HİKAYELERİNDEN BİRİ.GÖZYAŞLARINIZA HAKİM OLAMAYACAKSINIZ Murat öğretmen o sabah derse girerken çok neşeliydi. Gönlünün keyfi yerinde olduğu böyle zamanlarda, ağzından bal damlar, dersinin tadına doyulmazdı. Neredeyse iki aydır ailesiyle haberleşememiş, onlara bir cümlecik olsun “merak etmeyin ben...
  4. Babam ve Oğlum'dan sonra bir anne oğul filmi

Babam ve Oğlum'dan sonra bir anne oğul filmi

anne oğul resimleri Issız Adam, Babam ve Oğlum filmlerinin yönetmeni Çağan Irmak, son filminde bu kez Alzheimerin eşiğindeki bir anne ile oğlunun hikayesini anlatıyor Geçtiğimiz sezonun en çok konuşulan filmi Issız Adam ile son zamanların en çok ağlatan filmi Babam ve Oğlum'un yönetmeni Çağan Irmak, bu kez bir anne oğul filmi ile sinemaseverlerin karşısına çıkmaya...
  5. Dağıtım

Dağıtım

Çanakkale'ye de dağıtım yapılacak mı?Dağıtılacaksa ne zaman dağıtılacak?

Sayfayı Paylaş